Štvrtok, 17. júna, 2021Meniny má Adolf

Micheľ rozhoduje Grécko - Španielsko

SITA|10. jún 2004 o 13:13

LISABON 10. júna (SITA) - Slovenská rozhodcovská trojica Ľuboš Micheľ s asistentmi Igorom Šramkom a Martinom Balkom povedie na blížiacich sa ME 2004 v Portugalsku súboj Grécka so Španielskom, ktorý odohrajú ...

LISABON 10. júna (SITA) - Slovenská rozhodcovská trojica Ľuboš Micheľ s asistentmi Igorom Šramkom a Martinom Balkom povedie na blížiacich sa ME 2004 v Portugalsku súboj Grécka so Španielskom, ktorý odohrajú v stredu 16. júna o 18.00 h SELČ na Estádio do Bessa v Porte. Micheľ sa navyše predstaví aj ako štvrtý arbiter v ostro sledovanom zápase B-skupiny Francúzsko - Anglicko, ktorý sa hrá v nedeľu 13. júna o 20.45 h na lisabonskom na Estádio da Luz. Otváracie stretnutie európskeho šampionátu medzi Portugalskom a Gréckom (12. 6. o 18.00) zverila rozhodcovská komisia UEFA, ktorá vo štvrtok zverejnila nominácie na úvodných 12 súbojov, do rúk Taliana Pierluigiho Collinu.


Nominácia rozhodcov na prvých 12 zápasov ME 2004 v Portugalsku:


Sobota, 12. júna, A-skupina:

Portugalsko - Grécko (18.00 h, Porto - Estádio do Dragao)

Collina - Ivaldi, Pisacreta (všetci Tal.) - Hamer (Lux.)


Španielsko - Rusko (20.45, Faro-Loulé)

Meier - Buragina, Käppeli (všetci Švajč.) - Nielsen (Dán.)


Nedeľa, 13. júna, B-skupina:

Švajčiarsko - Chorvátsko (18.00, Leiria)

Cortez Batista - Leite Ribeiro, Silva Cardinal (všetci Portug.) - Hauge (Nór.)


Francúzsko - Anglicko (20.45, Lisabon - Estádio da Luz)

Merk - Schräer, Salver (všetci Nem.) - Micheľ (SR)


Pondelok, 14. júna, C-skupina:

Dánsko - Taliansko (18.00, Guimaraes)

Mejuto Gonzalez - Martinez Samaniego, Alonso (všetci Šp.) - De Bleeckere (Belg.)


Švédsko - Bulharsko (20.45, Lisabon - Estádio José Alvalade)

Riley - Sharp, Turner (všetci Angl.) - Dougal (Škót.)


Utorok, 15. júna, D-skupina:

Česko - Lotyšsko (18.00, Aveiro)

Veissiére - Arnault, Vallin (všetci Fr.) - Vassaras (Gr.)


Nemecko - Holandsko (20.45, Porto - Estádio do Dragao)

Frisk - Petersson, Ekström (všetci Švéd.) - Ivanov (Rus.)


Streda, 16. júna, A-skupina:

Grécko - Španielsko (18.00, Porto - Estádio do Bessa)

Ľuboš Micheľ - Igor Šramka, Martin Balko (všetci SR) - Dougal (Škót.)


Rusko - Portugalsko (20.45, Lisabon - Estádio da Luz)

Hauge - Holvik, Borgan (všetci Nór.) - De Bleeckere (Belg.)


Štvrtok, 17. júna, B-skupina:

Anglicko - Švajčiarsko (18.00, Coimbra)

Ivanov (Rus.) - Dupanov (Biel.), Jeňutin (Rus.) - Vassaras (Gr.)


Chorvátsko - Francúzsko (20.45, Leiria)

Nielsen - Larsen, Jepsen (všetci Dán.) - Frisk (Švéd.)

Súvisiace články

Tipuj bez rizika až za 20 €
Viac
Kurzy prináša
15:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Ukrajina vs. Severné Macedónsko
18:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Dánsko vs. Belgicko
21:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Holandsko vs. Rakúsko
Kurzy prináša