Štvrtok, 4. marec, 2021Meniny má Kazimír

Michalovskí dorastenci stále bez zisku bodu

Sportnet|Publikované 27. aug 2008 o 00:00

Včera podľahli doma Banskej Bystrici 3:6, čo bol už ich štvrtá prehra za sebouMICHALOVCE. Najvyššia futbalová súťaž dorastencov včera pokračovala

Včera podľahli doma Banskej Bystrici 3:6, čo bol už ich štvrtá prehra za sebou

MICHALOVCE. Najvyššia futbalová súťaž dorastencov včera pokračovala stretnutiami štvrtého kola, v rámci ktorých sa predstavili aj starší dorastenci Michaloviec. Mladé nádeje MFK Zemplín hostili Banskú Bystricu, ktorej podľahli 3:6 (2:4), čo znamená, že si v doterajších štyroch kolách prvej ligy pripísali na konto už štvrtú prehru. Predtým vyšli naprázdno v Košiciach proti MFK, doma s Bardejovom i v Ružomberku.

Ďalšia prehra

Mladí Michalovčania pritom včera nezačali zle, už v piatej minúte viedli 2:0, ale kvalitnejší súper spod Urpína dokázal ešte do prestávky otočiť skóre na 2:4. Hostia sa presadili dvakrát aj po prestávke, a tak nádherný gól striedajúceho Hamiho iba zmiernil prehru MFK Zemplín. "Trpíme na to, že máme viacero zranených hráčov a štart do súťaže sme si pokazili aj nečakanou domácou prehrou s nováčikom z Bardejova v druhom kole. Veríme však, že sa situácia čoskoro otočí a my začneme konečne bodovať," povedal tréner michalovských starších dorastencov Marek Zahorčák. My dodajme, že jeho tím sa najbližšie v utorok predstaví v Žiline a na budúcu sobotu privíta doma nováčika súťaže AAC Trenčín.

Štatistiky

Michalovce - B. Bystrica 3:6 (2:4)

Góly: 2. Blahuta (11 m), 5. Koc, 61. Hami - 45.+ a 75. Nemec, 20. Chomistek, 30. Rejdovjan, 45. Laksík, 57. Cmarko. Pred 200 divákmi rozhodoval Eperješi.

MFK ZEMPLÍN: Makeľ (46. Forgáč) - Novák (83. Tomko), Blahuta, Rebič, Eštok - Tatár, Pavlovčák, Legdan, Kokočák (46. Hami), Koc - Kunca.

Súvisiace články