Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

MICHALOVCE - ZLATÉ MORAVCE 3:0 (1:0)

Sportnet|Publikované 2. okt 2005 o 22:00

Michalovce - Domáci si od začiatku vytvorili prevahu, ale cez dobre organizovanú obranu súpera sa presadzovali iba sporadicky. Aj to málo, čo prešlo,

pochytal spoľahlivý brankár Brezina. V 30. minúte sa domácim podarila ukážková akcia, na konci ktorej stál Šafranko a zblízka otvoril skóre - 1:0. Zanedlho sa zastreľoval Shytov, no Brezina si poradil. Gólman hostí neinkasoval ani v 36. minúte, keď sa po centri Petra ocitol v šanci Šimko, ale zblízka mieril nad. Po prestávke došlo v domácich radoch k preskupeniu postov, na ihrisko sa dostal Jevľanov a práve on sa v 68. minúte postaral o druhý gól Michaloviec - po centri Horochoniča sa dostal k zakončeniu a hlavou nedal Brezinovi šancu. V 81. minúte mohol vedenie domácich poistiť Škuta, ale po spätnej prihrávke Šimka ho vychytal brankár hostí. Minútu pred koncom sa odhodlal ku krásnej strele volejom Jevľanov, no robinzonáda Brezinu zabránila tretiemu gólu. Ten napokon padol v poslednej minúte, keď sa po nezištnej prihrávke Šafranka ocitol sám pred gólmanom hostí Uhľár a lišiacky spečatil na konečných 3:0.

Jaroslav ČÚRNY

Góly: 30. Šafranko, 68. Jevľanov, 90. Uhľár. Rozhodoval: Ronec, ŽK: Horochonič, Bačík - Farkaš, Dudáš, Hőzl, 1456 divákov. ŠK ZEMPLÍN: Žofčák - Petro, Leško, Bajza, Uhľár - T. Šimko, Horochonič, Shytov (88. Jakub), Aľušík (46. Jevľanov) - Bačík (74. Škuta), Šafranko. ViOn: Brezina - Pavlenda, Farkaš, Dudáš, Tomáš, Ondrejka - Černák (75. Špánik), Greguška, Hőzl, Stacho (32. Turčan) - Chren (75. Behúl).