Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Michal Martínek hlási zmenu v príprave

Dávid Lukáč|Publikované 17. jan 2021 o 01:00

Český bojovník bude tráviť viac času v Poľsku.

Michal Martínek (8-2) absolvuje významnú časť prípravy v poľskom Ankos MMA, kde mu budú sekundovať kvalitné poľské ťažké váhy.

Bývalý šampión organizácie Oktagon MMA oznámil na sociálnych sieťach, že vytvoril sparingovú trojku s Marcinom Tyburom (21-6) Michalom Andryszakom (21-9, 1 NC).

„Rozhodol som sa pre pár zmien. Stále budem v Reinders MMA, ale moja príprava sa bude z veľkej časti odohrávať po boku týchto dvoch poľských velikánov – Marcina Tyburu a Michala Andryszaka v známom Poľskom gyme Ankos MMA pod vedením Andrzeja Koscielského.

Dohodli sme si družbu a budeme sparingová trojka. Ankos mi pomáhal v príprave na môj titulový zápas v 02 aréne minulý rok a vyzeralo to tak podľa toho v zápase,“ ozrejmil Martínek zmeny v príprave.

Pred ďalším súbojom v ACA sa skúsenosti Tyburu, ktorý momentálne ťahá v UFC štvorzápasovú víťaznú šnúru, rozhodne budú českému bojovníkovi hodiť.

Foto: Michal Martínek FB

Dávid Lukáč sleduje zmiešané bojové umenia od roku 2008, teda viac ako 12 rokov. Za tú dobu videl tisícky zápasov v MMA, navštívil desiatky turnajov vrátane UFC. Viac ako 5 rokov pôsobil ako redaktor portálu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA. Okrem bojových športov sa zaujíma aj o silové športy či populárny futbal a hokej.

Súvisiace články