Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

MHK Slavoj Trebišov aj v druhom kole úspešne

Sportnet|Publikované 17. sep 2008 o 22:00

Zemplínčania vedú tabuľku prvej ligy a na vedúcich priečkach sú aj starší a mladší dorastenciTREBIŠOV. Hádzanári Trebišova sa vezú na víťaznej

Zemplínčania vedú tabuľku prvej ligy a na vedúcich priečkach sú aj starší a mladší dorastenci

TREBIŠOV. Hádzanári Trebišova sa vezú na víťaznej vlne. Po úvodných dvoch kolách prvej ligy majú na svojom konte dve víťazstvá a sú na čele tabuľky! Rovnako úspešne si zatiaľ vedú aj oba dorastenecké kolektívy MHK, ktoré majú na svojom konte takisto dve víťazstvá a rovnako im patrí v tabuľkách prvá priečka. ŠKHá Dubnica nad Váhom.

Spokojnosť hlavne s výsledkom

Muži MHK Slavoj Trebišov nad ŠKHá Dubnica nad Váhom zvíťazili 31:27 (14:10) a nastúpili v tejto zostave: Demjan 1, Dulina - Nagy 4, Tabačko 5, Kováč 1, Šiška 3, Urban 2, Sonderlich 1, Varhalik 2, Vasilenko 3, Seman 9. Tréner Milan Majovský na margo zápasu poznamenal: "Toto stretnutie nás nezastihlo v najlepšej forme, robili sme veľa technických chyb. Chlapci hrali nervózne, no nakoniec sme to dotiahli do víťazného konca. Spokojný som len so ziskom dvoch bodov a verím, že v ďalšom stretnutí to bude oveľa lepšie," dodal tréner MHK Slavoj.

Jasná záležitosť

Starší dorastenci MHK Slavoj Trebišov zdolali svojich rovesníkov z Dubnice nad Váhom 41:18 (17:8) a nastúpili v tomto zložení: Štefanko, Kohút 3, Drobňák 4, Gedeon 5, Béreš 14, Tóth 7, Kotološ 2, Kučma, Šujamnský, Cibere 2, Michalko 3, Ličak 1. Tréner družstva po zápase povedal Adrián Kanaloš: "Chlapci ukázali túžbu po víťazstve, chuť hrať a dokázať, že ich prvé miesto v tabuľke nie je náhodné. Pochváliť musím celé družstvo, musíme sa dobre pripraviť na sobotu a kvalitného súpera z Považskej Bystrice, pretože doterajší protivníci z Topoľčian a Dubnice nás veľmi nepreverili."

Čaká ich šláger

Do tretice si dva body pripísali aj mladší dorastenci MHK Slavoj Trebišov, ktorí zdolali Dubnicu nad Váhom 41:24 (19:12) a nastúpili takto: Telepčák, Gedeon 6, Vinczén 5, Kohút 8, Kučma 2, Kocák 2, Tóth 5, Drobňák 10, Štefanko, Višňovský 3. Tréner Adrián Kanaloš stretnutie komentoval týmito slovami: "Na zápas sme nastúpili s viacerými zranenými hráčmi (Gedeon, Drobňák, Tóth ), ale už aj s navrátilcom Višňovským. Chlapci sa po celý čas zápasu tak trochu trápili a nedokázali sa dostať do správneho tempa. Teraz nás čaká súboj o prvé miesto tabuľky, Považská Bystrica je minuloročný majster Slovenska, takže nás čaká naozajstný šláger."

MHK Trebišov sa doma predstaví aj do tretice. V sobotu Slavoj privíta doma Považskú Bystricu B, dorastenci rovnakého súpera. Zápasy sa odohrajú v tradičných časoch o 15.00 hod. mladší dorast a 16.30 hod. starší dorast, zápas mužov je naplánovaný o 18.30 hod.

JAROSLAV ČÚRNY

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.