Piatok, 16. apríla, 2021Meniny má Dana, Danica

Meszároš sa konečne vracia, Flyers ho povolali

(Autor: SITA/AP)
SITA|29. okt 2013 o 09:52

V predchádzajúcich piatich stretnutiach sa Slovák nedostal do nominácie trénera Craiga Berubeho

PHILADELPHIA. Andrej Meszároš z Philadelphie sa v utorok proti Anaheimu opäť vráti do akcie. V predchádzajúcich piatich stretnutiach sa nedostal do nominácie trénera Craiga Berubeho a súboje sledoval len z tribúny. Hlavný kouč sa tentoraz rozhodol poslať do akcie Meszároša namiesto Švéda Erika Gustaffsona, ktorému posledné duely nevyšli podľa predstáv.

Meszároš v tejto sezóne odohral päť stretnutí, v ktorých strávil na ľade v priemere 19:17 min. "Bolo to ťažké obdobie. Tvrdo som trénoval a snažil sa udržať vo forme. Ostávalo mi len čakať na šancu a každého okolo presviedčať, že môžem hrať," povedal pre Delaware Online Meszároš.

Dvadsaťosemročný rodák z Považskej Bystrice bol v minulých dňoch aj predmetom špekulácií o výmene. O zmene dresu sa v súvislosti s ním povráva už vyše roka. Meszároš naďalej ostáva vo Philadelphii a v klube od neho očakávajú zlepšené výkony. "Samozrejme, mal by som hrať oveľa lepšie. Zvyčajne, keď sa nevyhráva, musí prísť zmena," chápe dôvody posadenia na tribúny Meszároš.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články