Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Mesto pod vysokou sieťou

Sportnet|Publikované 25. nov 2003 o 23:00

Košice - Košická volejbalová liga o pohár INFINITI MEDIA pokračovala tretím nekompletným kolom. Teko nehralo s gymnazistami z Trebišovskej vzhľadom

na prebiehajúcu súťaž stredných škôl vo volejbale. V A skupine sa ujali vedenia muži ŠKP, keď družstvo DPMK podľahlo Benefitu Leasing. V B skupine už sú na čele "akademici" z TU bez straty jediného setu. Nepríjemne prekvapili ženy z DPMK, ktoré na svojej palubovke s Winterom prehrali 0:3. Pre obhajkyne prvenstva to bola prvá prehra v mestskej lige po viac ako dvoch rokoch. Zhodou okolnosti v ročníku 2001/2002 jedinú porážku 2:3 utrpeli tiež v treťom kole s tým istým súperom hrajúcim ešte pod hlavičkou Adiko v Ťahanovciach. Víťazstvo vynieslo Winter na čelo tabuľky spolu s AGB Ekoservis. Jediné družstvo, ktoré v mestskej lige ešte nevyhralo ani set tvoria ženy Inžinierskych stavieb.

Výsledky 3. kola muži: Cas Ex - ŠKP 1:3, Benefit Leasing - DPMK 3:1, VOŠ - Akademik TU 0:3, ZŠ Užhorodská - VK IMET 0:3. Družstvo ZŠ Trebišovská malo voľno.