Sobota, 24. júla, 2021Meniny má Vladimír

Mertiňák skončil v Miami v osemfinále štvorhry

Michal Mertiňák (vľavo) počas zápasu Davisovho pohára. (Autor: SITA)
SITA|29. mar 2011 o 12:44

Slovenský tenista Michal Mertiňák a Belgičan Dick Norman prehrali v pondelňajšom osemfinále štvorhry na turnaji v Miami na Floride s párom Rohan Bopanna, Aisam-Ul-Haq Qureshi.

MIAMI. Slovenský tenista Michal Mertiňák a Belgičan Dick Norman prehrali v pondelňajšom osemfinále štvorhry na turnaji v Miami na Floride s párom Rohan Bopanna, Aisam-Ul-Haq Qureshi (India/Pak.-7) 6:7 (4), 6:3, 8:10 (zápasový tajbrejk). Mertiňák s Normanom si v príslušnom svetovom rebríčku prilepšia o 90 bodov a rozdelia si šek na 13 160 USD.

"Na turnaji v Monte Carle budem hrať ešte s Normanom, v Barcelone a následne aj v Ríme a Madride a ďalšom priebehu sezóny sa už predstavím s Knowlesom," uviedol 31-ročný rodák z Považskej Bystrice Mertiňák pre agentúru SITA. Jeho stabilný partner Mark Knowles z Bahám je pri tehotnej manželke Dawn, ktorá má na 28. marca termín pôrodu tretieho potomka.

Štvorhra - osemfinále:

Rohan Bopanna, Aisam-Ul-Haq Qureshi (India/Pak.-7) - Michal Mertiňák, Dick Norman (SR/Belg.) 7:6 (4), 3:6, 10:8 (zápasový tajbrejk) za 104 minút

Súvisiace články