Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Memoriál Jozefa Fabiana v Odoríne

Sportnet|Publikované 10. nov 2002 o 23:00

Spišská Nová Ves Ani po skončení jesennej časti futbalového ročníka 2002/2003 sa brány futbalového štadióna Družstevníka v Odoríne nezatvoria. V

sobotu 16. novembra 2002 sa opätovne zídu bývalí aj súčasní aktívni futbalisti, ako aj fanúšikovia, aby si uctili spomienku na Jozefa Fabiana sympatického športovca, vynikajúceho futbalistu a priateľa, patriaceho medzi futbalistov, ktorí sa nezmazateľne vpísali do pamäti diváka na Spiši z jeho účinkovania v LB Spišská Nová Ves, Tatrane Spišské Vlachy, Baníku Rudňany ako aj vo svojom rodisku v Odoríne.

Toto tradičné spomienkové stretnutie pokračuje v poradí už 6. ročníkom Memoriálu J. Fabiana. Začiatok je o 11. hodine uctením si pamiatky na miestnom cintoríne. Na futbalovom trávniku sa dopoludnia (o 11.00 hod.) predstavia bývalí hráči LB Spišská Nová Ves v priateľskom stretnutí proti internacionálom z Odorína. O 13.00 hod. je na programe stretnutie seniorských mužstiev Odorína a Spišskej Novej Vsi.

Organizátori tohto podujatia pozývajú na Memoriál Jozefa Fabiana všetkých priaznivcov futbalu spojeného s priateľským posedením a občerstvením.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.