Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Memoriál Andreja Franka bude aj s medzinárodnou účasťou

Ilustračné. (Autor: archív)
Sportnet|Publikované 13. dec 2016 o 23:00

Memoriál športovca a vynikajúceho futbalového brankára má už svoju tradíciu.

SP. NOVÁ VES. V každom roku si na tohto Spišiaka spomíname na medzinárodnom halovom futbalovom turnaji mladších a starších žiakov v Spišskej Novej Vsi. XXII. ročník je už minulosťou a na dvere klope XXIII. ročník „Memoriálu Andreja Franka“, ktorý sa uskutoční 15. a 16. decembra v športovej hale v Spišskej Novej Vsi.

Na medzinárodnom halovom turnaji sa zúčastní dvanásť družstiev z Čiech a Slovenska mladších a starších žiakov z oddielov FK Havlíčkov Brod (Česko), Progres Bílovec (Česko), MFK Košice, 1. FC Tatran Prešov, MŠK Žilina a domáci FK Spišská Nová Ves.

Medzinárodný halový futbalový turnaj organizuje Základná škola Spišská Nová Ves, Nejedlého ulica a Mesto Spišská Nová Ves.

Turnaj začína 15. decembra už o 8.00 hodine a o 16.00 hodine bude benefičný halový futbalový zápas ligových odchovancov FK Spišská Nová Ves proti trénerom zúčastnených žiackych družstiev.

Organizátori medzinárodného halového futbalového turnaja žiakov veria, že tak, ako po minulé ročníky bola športová hala zaplnená futbalovými fanúšikmi, bude aj na XXIII. ročníku „Memoriálu Andreja Franka“.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.