Utorok, 19. októbra, 2021Meniny má Kristián

ME 2004 - program základných skupín

SITA|30. nov 2003 o 14:39

LISABON 30. novembra (SITA) - Program základných skupín po nedeľňajšom žrebe ME 2004 vo futbale v Portugalsku:


A-skupina: Portugalsko, Grécko, Španielsko, Rusko

B-skupina: Francúzsko, Anglicko, Švajčiarsko, Chorvátsko

C-skupina: Švédsko, Bulharsko, Dánsko, Taliansko

D-skupina: Česko, Lotyšsko, Nemecko, Holandsko


Program:

12. júna (sobota): Portugalsko - Grécko (Oporto, 18.00 SELČ), Španielsko - Rusko (Faro Loule, 20.45 h)

13. júna (nedeľa): Švajčiarsko - Chorvátsko (Leiria, 18.00), Francúzsko - Anglicko (Lisabon, 20.45)

14. júna (pondelok): Dánsko - Taliansko (Guimaraes, 18.00), Švédsko - Bulharsko (Lisabon, 20.45)

15. júna (utorok): Nemecko - Lotyšsko (Oporto, 20.45), Česko - Lotyšsko (Aveiro, 20.45)

16. júna (streda): Grécko - Španielsko (Oporto, 18.00), Rusko - Portugalsko (Lisabon, 20.45)

17. júna (štvrtok): Anglicko - Švajčiarsko (Coimbra, 18.00), Chorvátsko - Francúzsko (Leiria, 20.45)

18. júna (piatok): Bulharsko - Dánsko (Braga, 18.00), Taliansko - Švédsko (Oporto, 20.45)

19. júna (sobota): Lotyšsko - Nemecko (Oporto, 18.00), Holandsko - Česko (Aveiro, 20.45)

20. júna (nedeľa): Španielsko - Portugalsko (Lisabon, 20.45), Rusko - Grécko (Faro Loule, 20.45)

21. júna (pondelok): Chorvátsko - Anglicko (Coimbra, 20.45), Švajčiarsko - Francúzsko (Lisabon, 20.45)

22. júna (utorok): Taliansko - Bulharsko (Guimaraes, 20.45), Dánsko - Švédsko (Oporto, 20.45)

23. júna (streda): Holandsko - Lotyšsko (Braga, 20.45), Nemecko - Česko (Lisabon, 20.45)


Štvrťfinále:

24. júna (štvrtok): A1 - B2 (Lisabon, 20.45)

25. júna (piatok): B1 - A2 (Lisabon, 20.45)

26. júna (sobota): C1 - D2 (Faro Loule, 20.45)

27. júna (nedeľa): D1 - C2 (Oporto, 20.45)


Semifinále:

30. júna (streda): víťaz A1 - B2 - víťaz C1 - D2 (Lisabon, 20.45)

1. júla (štvrtok): víťaz B1 - A2 - víťaz D1 - C2 (Oporto, 20.45)


Finále:

4. júla (nedeľa): Lisabon - 20.45 h

Súvisiace články