Štvrtok, 4. marec, 2021Meniny má Kazimír

Martina Hingisová v Austrálii víťazí ďalej

Sportnet|Publikované 5. jan 2006 o 00:00

GOLD COAST - Víťazný návrat 25-ročnej Martiny Hingisovej pokračuje. Niekdajšia svetová tenisová jednotka zvíťazila včera v 2. kole na turnaji v austrálskom Gold Coaste nad 35. hráčkou svetového rebríčka Češkou Klárou Koukalovou za 70 minút hladko 6:3, ..

GOLD COAST - Víťazný návrat 25-ročnej Martiny Hingisovej pokračuje. Niekdajšia svetová tenisová jednotka zvíťazila včera v 2. kole na turnaji v austrálskom Gold Coaste nad 35. hráčkou svetového rebríčka Češkou Klárou Koukalovou za 70 minút hladko 6:3, 6:2. Dvadsaťpäťročná Švajčiarka, ktorá pre chronické problémy s členkom predčasne ukončila kariéru v októbri 2002, výkonom naznačila, že na úvodnom grandslamovom turnaji roka v Melbourne (od 16. januára) s ňou treba vážne rátať.

"Hrám proti dievčatám, pre ktoré som bola možno kedysi idolom a majú predo mnou asi rešpekt. Výhodou je aj to, že ma tri roky nevideli hrať a nevedia, čo môžu odo mňa očakávať," povedala Hingisová. Súperkou Švajčiarky s českými a slovenskými koreňmi vo štvrťfinále bude svetová päťdesiatka Španielka Nuria Llagosterová-Vivesová. (sita, afp)

Súvisiace články