Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Martin Bartalský sa v silnej konkurencii na Spolana Cupe 2002 nestratil

Sportnet|Publikované 24. sep 2002 o 22:00

Spišská Nová Ves Počas víkendu sa reprezentanti Klubu vodného lyžovania v Spišskej Novej Vsi Martin Bartalský a Patrícia Zimáčková predstavili na

medzinárodných pretekoch v Českej republike Spolana Cup 2002. Spišiaci štartovali v kategórii jednotlivcov a spolu s Marek Mynekom z Interu Bratislava tvorili družstvo Slovenskej republiky. Celkovo sa na kvalitne pripravenom podujatí predstavilo 70 pretekárov (40 mužov, 30 ženy). V silnej konkurencii sa Martin Bartalský nestratil. Zvíťazil v slalome, tretí bol v trikoch a skokoch obsadil štvrté miesto. V celkovom hodnotení skončil Martin na výbornom druhom mieste.

Dobré výsledky dosiahla Patrícia Zimáčková, v slalome (7. miesto) a trikoch (8. miesto) si vytvorila osobné rekordy. Patrícia štartovala aj v pretekoch "Medvěd" pre deti do dvanásť rokov, kde v disciplíne triky skončila na peknom treťom mieste. Družstvo Klubu vodného lyžovania Spišská Nová Ves pod hlavičkou Slovenskej republiky obsadilo piate miesto.

Na úspešného reprezentanta vo vodnom lyžovaní ešte v závere sezóny čakajú medzinárodné preteky vo Francúzsku, ktoré sa budú konať 5. a 6. októbra.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.