Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

Mareš navrhol svoj realizačný tím, asistentmi Braunová a Slobodník

TASR|Publikované 21. aug 2002 o 13:30

Bratislava 21. augusta (TASR) - Český kormidelník slovenských hádzanárok Vojtěch Mareš oznámil na utorňajšom zasadnutí ženskej reprezentačnej komisie ...

Bratislava 21. augusta (TASR) - Český kormidelník slovenských hádzanárok Vojtěch Mareš oznámil na utorňajšom zasadnutí ženskej reprezentačnej komisie svoj návrh na zloženie realizačného tímu. Asistentmi by sa mali stať trénerka úradujúceho majstra a najväčšieho dodávateľa hráčok do reprezentačného tímu Dusla Šaľa Darina Braunová a kormidelník Chirany Medical Šurany Bernard Slobodník.

Braunová, ktorá pôsobila v tejto funkcii aj za čias Marešovej predchodkyne Viery Zaťkovej, by mala mať na starosti hru v poli, zatiaľčo bývalý brankár Slobodník bude mať na starosti predovšetkým brankárky. Staronovými členmi realizačného tímu by sa mali stať Maria Magulová (vedúca družstva), lekárka Alena Urvayová a fyzioterapeut Alexander Boltenkov, ktorých mal v tíme svojho času aj bývalý reprezentačný kouč Tomáš Kuťka.

"Keďže sme trénerovi Marešovi dali pri výbere svojich najbližších spolupracovníkov voľnú ruku, s veľkou pravdepodobnosťou bude jeho výber schválený Správnou radou Slovenského zväzu hádzanej na jej septembrovom zasadnutí," uviedol prezident SZH Pavol Derfényi.

pe go

Súvisiace články