Pondelok, 25. októbra, 2021Meniny má Aurel

Marek Petruš sa už zapojil do prípravy s Iževskom

TASR|22. jan 2003 o 14:58

Bratislava 21. januára (TASR) Tento týždeň sa na sústredení v Turecku pripojil k druholigovému ruskému mužstvu Gazovik Gasprom Iževsk aj slovenský futbalista ...

Bratislava 21. januára (TASR) Tento týždeň sa na sústredení v Turecku pripojil k druholigovému ruskému mužstvu Gazovik Gasprom Iževsk aj slovenský futbalista Marek Petruš.

"Marek odletel za výpravou po tom, čo sa podarilo vybaviť všetky záležitosti okolo jeho zmeny dresu v Slovane Bratislava. Jeho papiere sú v poriadku a k dispozícii na vybavenie transferu do tohto ruského klubu," informoval hráčov manažér Vladimír Varga.

Dvadsaťsedemročný odchovanec Tatrana Prešov prejavil úmysel odísť z Tehelného poľa po nevydarenej jesennej časti prvej ligy. "V záujme hladšieho rokovania som navrhol alternatívu, že sa vzdám časti svojich peňazí, len aby mi tento zámer vyšiel a som rád, že sa to podarilo. Teší ma aj to, že po mnohých rokoch budem spolu v jednom tíme s bratom Róberotm, ktorý hrá v Iževsku od predminulej sezóny. Aj on má prsty v tom, že budem obliekať dres v Iževsku a dúfam, že sa tam nestratím. Pravdaže, idem do neznáma, ale spolieham sa na svoje legionárske skúsenosti, ktoré som predtým nabral v Izraeli a Turecku," povedal M. Petruš, ktorý dal ruskej druhej lige prednosť pred odchodom do Izraela.

mp

Súvisiace články