Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Marek Fabuľa predsa len prestúpil do Tatrana Prešov

Sportnet|Publikované 9. sep 2002 o 22:00

Ružomberok Včera predpoludním nastal v prípade prestupu Mareka Fabuľu z MŠK SCP Ružomberok do Tatrana Prešov nečakaný obrat. Pred pár dňami nám

samotný futbalista potvrdil, že z jeho návratu do materského klubu nebude nič. Do celej záležitosti však neskôr vstúpil hráčov agent Vladimír Varga, ktorý zohral kľúčovú úlohu v celej záležitosti. Kým pred niekoľkými dňami Ružomberok a Prešov nevedeli nájsť spoločný reč, čo sa týka vzájomnej dohody, včera ju už v prítomnosti V. Vargu našli. Od včerajšieho popoludnia, kedy sa predstavitelia MŠK SCP Ružomberok a FC Tatran Prešov dohodli na podmienkach prestupu Mareka Fabuľu, je tento hráč členom zeleno-bieleho kádra. Dnes dopoludnia ho oficiálne uvedú do prešovskej kabíny. Už v stredu, ak ho tréner Prešovčanov Stanislav Baran nominuje, môže M. Fabuľa nastúpiť v pohárovom stretnutí Tatrana Prešov s HFC Humenné.

"Som rád, že konečne som dotiahol aj prestup smerom do Tatrana Prešov a nie iba z neho. Verím, že aj keď Marek Fabuľa mal dlhší herný výpadok, jeho herný potenciál by mal Prešovčanom v druholigových súbojoch výrazne pomôcť a mal by byť jeho platným členom," povedal na margo včerajšieho transferu licenčný hráčsky agent FIFA Vladimír Varga.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.