Senzácia v Premier League. Manchester prežil polčas hrôzy a je posledný

Sportnet|13. aug 2022 o 20:27

Manchester United opäť prehral v Premier League.

LONDÝN, BRATISLAVA. Polčas hrôzy, trpká prehra a katastrofálny štart do sezóny.

Manchester United visí po dvoch kolách v anglickej Premier League na konci tabuľky a to je nečakaný pohľad.

Nádych senzácie má aj sobotňajší výsledok: Brentford FC - Manchester United 4:0!

Domáci vybavili zápas už za 35 minút. Dvoma chybami im pomohol aj brankár hostí De Gea.

Najskôr mu popod ruky prešla nie príliš prudká strela Dasilvu a potom zle rozohral na obsadeného Eriksena, bývalého hráča Brentfordu, ktorému vzal loptu Jensen a skóroval.

Aj ďalšie dva góly boli, slovami komentátora Jaromíra Bosáka: "obžalobou defenzívy United".

Manchster United sa na nič nezmohol ani po prestávke. Naopak, ešte väčšiu pohromu odvrátil niekoľkými pohotovými zákrokmi De Gea.

"Snažím sa na hre United nájsť aspoň niečo, čo im v zápase ide. A nemôžem ju objaviť. Ani útok, ani obrana, ani prihrávky. Nič, ani jedna vec," komentoval bývalý kapitán United a v súčasnosti expert televízie Sky Sport Gary Neville.

"V Premier League sa musíte vyrovnať s fyzickou hrou a Manchester to nerobí. Vyzerá to, akoby hrali muži proti školákom," doplnil Neville.

Holandského trénera Manchesteru United Erika ten Haga čakajú nepochybne ťažké dni. V ďalšom kole hostí jeho tím doma FC Liverpool.

Pre londýnsky Brentford ide o prvú výhru nad Manchestrom United od roku 1938.

Tabuľka Premier League

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Senzácia v Premier League. Manchester prežil polčas hrôzy a je posledný