Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

MAMMAL 17 - Výsledky

Vladimír Bilohuščin|Publikované 21. dec 2020 o 01:00

Trenčianský Laugaricio Combat Club v piatok hostil ďalšie kolo MMA ligy amatérov MAMMAL.

AMMAL 17 18.12.2020 2.kolo sezóny 2020/2021

Celkovo 20 zápasov    

6 x skončil zápas na body

2 x TKO/RSC

12 x submission

Jednotlivé výsledky v poradí v akom prebiehali zápasy:

Deti U14 - 66kg                    PRAVIDLA U14        
Dávid Šebesta (U14 -50kg)         vs     Adrián Křen (U14 -66kg)
Gladiators TEAM GYM Partizánske        Gladiators TEAM GYM Partizánske
Výsledok:     WIN     Adrián Křen         NBD         4b
                    LOST     Dávid Šebesta                    2b


ŽENY juniori U21 -56,7kg              PRAVIDLA U21 HELMA
Klára Krchňavá (U18 2003)         vs     Veronika Zajícová (U21 2002) 
Laugarício Combat Club TN             JMFS Ostrava
Výsledok:     WIN     Klára Krchňavá         NBD      4b
                    LOST     Veronika Zajícová                 2b

Kategória ašpiranti U18 -61,2kg        PRAVIDLA U18 HELMA
Šimon Klein (U18 2004)             vs     Samuel Kodaj (U16 2005) 
SAI CLUB Martin                 Laugarício Combat Club TN
Výsledok:     WIN     Šimon Klein          SUB     1.kolo         5b
                     LOST     Samuel Kodaj                                   1b

Kategória ašpiranti U18 -65,8kg         PRAVIDLA U18 HELMA
Matej Spevár                  vs     Dominik Toporcer 
Colosseum MMA Gym                 PIT GYM Levoča
Výsledok:     WIN     Dominik Toporcer    SUB     1.kolo    5b
                    LOST     Matej Spevár                                    1b

Kategória ašpiranti U18 -70,3kg        PRAVIDLA U18 HELMA
Timotej Tománek (66,7)         vs     Jakub Štefanik (67,9)
Laugarício Combat Club TN             Kings GYM BA
Výsledok:     WIN     Timotej Tománek    SUB     3.kolo     5b
                    LOST     Jakub Štefanik                                  1b

Kategória juniori U21 -70,3kg            PRAVIDLA U18 HELMA
Lukáš Nagy (U21 2000)             vs     Adam Król (2003 U18) 
SAI CLUB Martin                JMFS Ostrava
Výsledok:     WIN     Adam Król          RSC     2.kolo         5b
                    LOST     Lukáš Nagy                                      1b


Kategória juniori U21 -61,2             PRAVIDLA U21
Roman Krúpa                  vs     Nikolasz Lukacs 
Laugarício Combat Club TN            Budapešť TOP TEAM 
Výsledok:     WIN     Nikolasz Lukacs        SUB     1.kolo   5b
                    LOST     Roman Krúpa                                   1b

Kategória juniori U21 -61,2kg             PRAVIDLA U18 HELMA
Marek Zachar (2003) U18         vs     Erik Dang (2002) U21
SAI CLUB Martin                 Gracie Barra Pitbull Nitra
Výsledok:     WIN     Marek Zachar          SUB     1.kolo   5b
                    LOST     Erik Dang                                        1b

Kategória juniori U21 -65,8kg             PRAVIDLA U18 HELMA
Jozef Konček (U18 2004)          vs     Sándor Polik (U21 2002) 
Colosseum MMA Gym                 Budapešť TOP TEAM
Výsledok:     WIN     Sándor Polik          NBD             4b
                    LOST     Jozef Konček                             2b

Kategória juniori U21 -83,9kg            PRAVIDLA U18 HELMA
Adrián Páluš (U18 2003)         vs     Nikolas Košč (U21 2002)
Colosseum MMA Gym                 Gladiators GYM TEAM Partizánske
Výsledok:     WIN     Adrián Páluš          NBD             4b
                    LOST     Nikolas Košč                             2b

Kategória juniori U21 -83,9kg             PRAVIDLA U21
Róbert Rúrik   vs     Patrik Šebek 
SAI CLUB Martin                 Colosseum MMA Gym
Výsledok:     WIN     Patrik Šebek          SUB     1.kolo         5b
                    LOST     Róbert Rúrik                                       1b

Kategória juniori U21 -83,9kg             PRAVIDLA U16 HELMA 
Šimon Stanko (U21 2002)         vs     Dávid Važan (U16 2005) 70,0 
Gladiators Team GYM Partizánske         Colosseum MMA Gym
Výsledok:     WIN     Šimon Stanko          SUB     1.kolo         5b
                    LOST     Dávid Važan                                          1b

Kategória seniori 21+  -70,3kg            PRAVIDLA 21+
Nino Ondris                  vs     Jakub Lukačovič 
FFC Detva                    Laugarício CC Trenčín
Výsledok:     WIN     Nino Odris        SUB     2. kolo         5b
                    LOST     Jakub Lukačovič                              1b

Kategória seniori 21+  -70,3kg             PRAVIDLA 21+
Roman Sekereš             vs     Martonicz István 
FFC Detva                    Budapešť TOP TEAM
Výsledok:     WIN     Roman Sekereš        NBD              4b
                    LOST     Martonicz István                           2b

Kategória seniori 21+     -77,1kg         PRAVIDLA 21+
Tomáš Ondris                  vs     Michal Garaj 
FFC Detva                     Kings GYM BA
Výsledok:     WIN     Tomáš Ondriš          SUB     1.kolo         5b
                    LOST     Michal Garaj                                         1b

Kategória seniori 21+     -77,1kg          PRAVIDLA 21+
Tomáš Priadka                  vs     Vladimír Štefanovič 
FFC Detva                     Gracie Barra Pitbul Nitra
Výsledok:     WIN     Tomáš Priadka          TKO     1.kolo        5b
                    LOST     Vladimír Štefanovič                               1b

Kategória  seniori 21+     -77,1kg             PRAVIDLA U18 HELMA
Jaroslav Koláček (1992)           vs     Petr Stříž (U18 2003) U18 70,9kg
Gracie Barra Pitbull Nitra             JMFS Ostrava CZ
Výsledok:     WIN     Petr Stříž          SUB    1.kolo         5b
                    LOST     Jaroslav Koláček                           1b

Kategória seniori  21+ - 65,8kg            PRAVIDLA U21
Karel Vitoul  1997            vs    Erik Dang  (U21 2002)
JMFS Ostrava                     Gracie Barra Pitbull Nitra
Výsledok:     WIN     Erik Dang          SUB    2.kolo         5b
                    LOST     Karel Vitoul                                   1b

Kategória ašpiranti U18 -65,8kg         PRAVIDLA U18 HELMA
Šimon Klein  61,5kg               vs     Vladimír Lacko (66,2kg)
SAI CLUB Martin                 Colosseum MMA Gym
Výsledok:     WIN     Šimon Klein          SUB     3. kolo         5b
                    LOST     Vladimír Lacko                                    1b

Kategória juniori U21 -61,2kg             PRAVIDLA U18 HELMA
Marek Zachar (U18 2003)           vs    Martin Nászari (U21 2001) 
SAI CLUB Martin                 Budapešť TOP TEAM        
Výsledok:     WIN     Martin Nászari          NBD             4b
                    LOST     Marek Zachar                               2b

Vladimír Bilohuščin je zakladateľ webu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA, kde pôsobil viac ako 5 rokov na poste šéfredaktora. V marci 2021 prešiel spolu s celou redakciu do Sportnetu, kde sa venuje MMA a ďalším bojovým umeniam. Vo voľnom čase rád hráva volejbal.

Súvisiace články