Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Malý Šariš zvýšil na čele náskok

Sportnet|Publikované 24. sep 2012 o 22:00

Výsledky okresných futbalových súťaží ObFZ Prešov.



I. trieda - 10. kolo: Hermanovce - Haniska 0:3, Fričovce - Nemcovce 1:1, Torysa - V. Šebastová 2:0, Demjata - Petrovany 1:1, Dubovica - Malý Šariš 0:2, Miklušovce - Chmin. N. Ves 1:0, Janov - Kojatice 2:2, Ražňany - Peč. N. Ves 0:3.

Tabuľka

1. M. Šariš 10 8 1 1 26:11 25
2. Demjata 10 6 3 1 34:10 21
3. Petrovany 10 6 3 1 32:11 21
4. Fričovce 10 6 2 2 18:11 20
5. Peč. N. Ves 10 6 1 3 29:22 19
6. Torysa 10 6 0 4 30:24 18
7. Hermanovce 10 5 0 5 21:26 15
8. Nemcovce 10 3 4 3 17:19 13
9. Kojatice 10 4 1 5 15:20 13
10. Dubovica 10 3 3 4 23:17 12
11. Haniska 10 3 0 7 12:23 9
12. Ch. N. Ves 10 3 0 7 13:25 9
13. Miklušovce 10 3 0 7 13:35 9
14. V. Šebastová 10 2 2 6 13:19 8
15. Janov 10 1 5 4 16:28 8
16. Ražňany 10 1 3 6 12:23 6

II. trieda - 8. kolo: Jakubovany - Jarovnice 4:1, Lipany B - Ostrovany 3:1, Sedlice - Poloma 1:3, Široké - Š. Sokolovce 0:4, Kapušany - Lipníky 1:0, Brezovica - Žehňa 1:1, Žipov - Drienov 2:2.

Tabuľka

1. Žehňa 7 6 1 0 28:7 19
2. Lipany B 7 6 0 1 23:7 18
3. Šar. Sokolovce 7 5 1 1 18:7 16
4. Žipov 7 4 1 2 20:8 13
5. Kapušany 7 4 1 2 16:15 13
6. Drienov 7 3 1 3 20:15 10
7. Sedlice 7 3 1 3 13:18 10
8. Lipníky 7 2 2 3 14:12 8
9. Poloma 7 2 2 3 13:24 8
10. Ostrovany 7 2 1 4 13:23 7
11. Jakubovany 7 1 3 3 16:20 6
12. Široké 7 1 1 5 13:21 4
13. Brezovica 7 1 1 5 7:20 4
14. Jarovnice 7 0 2 5 8:25 2

III. A trieda - 7. kolo: Ľubotice B - Svinia 9:1, Kokošovce - Dulová Ves 1:2, Radatice - Rokycany 3:1, Lemešany - Š. Bohdanovce 1:2, Ruská N. Ves - Tulčík 3:1, Ličartovce – Chmeľov H nepricestovali.

Tabuľka

1. Šar. Bohdanovce 7 7 0 0 33:5 21
2. Ľubotice B 7 6 0 1 34:11 18
3. Lemešany 7 4 1 2 21:10 13
4. Radatice 7 4 1 2 19:18 13
5. Ličartovce 6 4 0 2 22:10 12
6. Dulová Ves 7 4 0 3 22:12 12
7. Tulčík 7 3 0 4 14:15 9
8. R. N. Ves 7 3 0 4 16:18 9
9. Kokošovce 7 3 0 4 14:22 9
10. Chmeľov 6 1 0 5 12:20 3
11. Rokycany 7 1 0 6 9:31 3
12. Svinia 7 0 0 7 5:49 0

III. B trieda - 8. kolo: Rožkovany - Ovčie 5:0, Viťaz - Brezovička 2:0, Gregorovce - Jakubova Voľa 9:0, Medzany - Krivany 3:0, Uzovský Šalgov - Hrabkov 8:0, Kamenica - Terňa 4:0, Krásna Lúka – voľno.

Tabuľka

1. Uz. Šalgov 8 7 0 1 32:2 21
2. Gregorovce 8 6 0 2 28:7 18
3. Krivany 7 5 1 1 24:15 16
4. Kamenica 8 5 1 2 15:9 16
5. Kr. Lúka 7 5 0 2 10:7 15
6. Rožkovany 7 4 0 3 22:6 12
7. Terňa 8 4 0 4 16:15 12
8. Medzany 7 3 0 4 15:18 9
9. Ovčie 7 2 1 4 18:24 7
10. Brezovička 7 2 1 4 9:19 7
11. Víťaz 7 2 0 5 9:24 6
12. Jak. Vôľa 8 0 2 6 8:36 2
13. Hrabkov 7 0 0 7 6:30 0

I. trieda dorast - 8. kolo: Rožkovany - Hermanovce 5:0, Dubovica - Demjata 2:1, Chmiňany - Peč. N. Ves 4:1, Š. Dravce - Chmin. N. Ves 1:2, V. Šebastová - M. Šariš 0:8, Gregorovce - Brezovica 9:1, Kamenica - Petrovany 6:0.

Tabuľka

1. Dubovica 8 7 0 1 18:7 21
2. Ch. N. Ves 8 6 0 2 32:9 18
3. Rožkovany 8 6 0 2 30:15 18
4. Chmiňany 8 5 1 2 17:12 16
5. Gregorovce 8 5 0 3 36:17 15
6. M. Šariš 8 5 0 3 27:12 15
7. Kamenica 8 4 2 2 22:15 14
8. V. Šebastová 8 4 1 3 28:29 13
9. Demjata 8 3 0 5 15:20 9
10. Hermanovce 8 3 0 5 15:24 9
11. Brezovica 8 1 2 5 12:27 5
12. Petrovany 8 1 1 6 13:35 4
13. Šar. Dravce 8 0 3 5 13:21 3
14. Peč. N. Ves 8 1 0 7 10:45 3

II. A trieda dorast - 6. kolo: Ličartovce - Miklušovce 6:2, Žehňa - Nemcovce 8:1, Safi Prešov - Kojatice 1:3, Záborské - Drienov 3:1, Haniska – voľno.

Tabuľka

1. Drienov 6 5 0 1 32:7 15
2. Záborské 5 4 1 0 13:4 13
3. Miklušovce 5 4 0 1 19:11 12
4. Kojatice 5 3 0 2 14:15 9
5. Ličartovce 5 2 1 2 21:11 7
6. Nemcovce 6 2 1 3 19:22 7
7. Žehňa 5 2 0 3 17:23 6
8. Haniska 5 0 1 4 5:23 1
9. Safi 6 0 0 6 7:31 0

II. B trieda dorast - 6 kolo: Ražňany - Lipníky 6:1, Jakubovany - Uzovce 2:0, Široké - V. Šariš 3:1, Tulčík - Záhradné 3:0.

Tabuľka

1. Široké 6 6 0 0 28:1 18
2. Ražňany 6 4 1 1 17:5 13
3. V. Šariš 5 4 0 1 16:5 12
4. Záhradné 5 3 0 2 12:5 9
5. Jakubovany 5 2 0 3 3:6 6
6. Tulčík 5 2 0 3 4:17 6
7. Víťaz 5 1 0 4 8:17 3
8. Uzovce 5 0 2 3 3:14 2
9. Lipníky 6 0 1 5 5:26 1

I. trieda žiaci - 8 kolo: Dulova Ves - Peč. N. Ves 4:0, Pušovce - Brezovica 1:7, Fintice - Župčany 3:1, Hermanovce - Sedlice 6:1, Kapušany - Chmin. N. Ves 0:1, Víťaz - M. Šariš 1:3, Dubovica - Š.Michaľany 0:1.

Tabuľka

1. Šar. Michaľany 8 7 1 0 37:3 22
2. M. Šariš 8 6 1 1 37:13 19
3. Kapušany 8 6 1 1 32:9 19
4. Hermanovce 8 5 1 2 19:14 16
5. Ch. N. Ves 8 4 3 1 24:10 15
6. Brezovica 8 4 2 2 40:9 14
7. Dulová Ves 8 4 1 3 33:11 13
8. Peč. N. Ves 8 4 0 4 19:24 12
9. Fintice 8 3 2 3 17:19 11
10. Sedlice 8 2 0 6 8:44 6
11. Dubovica 8 1 2 5 24:28 5
12. Víťaz 8 1 1 6 10:44 4
13. Pušovce 8 1 0 7 12:42 3
14. Župčany 8 0 1 7 8:50 1

II. A trieda žiaci - 6 kolo: Kendice - Lemešany 8:2, V. Šebastová - Petrovany 0:10, Záborské - Chmeľov 1:2, Safi Prešov - Kokošovce 2:3, Famt Prešov - Drienov 5:1.

Tabuľka

1. Petrovany 6 5 0 1 27:3 15
2. Drienov 6 5 0 1 21:8 15
3. FAMT 6 4 1 1 23:5 13
4. Kendice 5 4 0 1 29:5 12
5. Chmeľov 6 3 1 2 16:12 10
6. Záborské 5 3 0 2 18:4 9
7. Kokošovce 6 2 0 4 8:17 6
8. Lemešany 6 1 0 5 13:25 3
9. Safi 6 1 0 5 3:30 3
10. V. Šebastová 6 0 0 6 0:49 0

II. B trieda žiaci - 6. kolo: Janov - Miklušovce 8:1, Žipov - Rokycany 1:14, Radatice voľno.

Tabuľka

1. Janov 5 5 0 0 41:7 15
2. Rokycany 5 3 0 2 36:19 9
3. Miklušovce 5 3 0 2 29:20 9
4. Žipov 5 0 1 4 7:33 1
5. Radatice 4 0 1 3 9:43 1

II. C trieda žiaci - 6. kolo: Fričovce - Chmiňany 0:3, Ražňany - Lipovce 0:0, Medzany - Hrabkov 2:0, Kojatice - Jarovnice 2:1, Uz. Šalgov - Široké 0:8.

Tabuľka

1. Široké 6 5 0 1 50:5 15
2. Medzany 6 4 2 0 15:5 14
3. Ražňany 6 4 2 0 11:2 14
4. Lipovce 6 4 1 1 31:4 13
5. Uz. Šalgov 6 2 1 3 7:18 7
6. Chmiňany 6 2 0 4 14:16 6
7. Hrabkov 6 2 0 4 7:13 6
8. Jarovnice 6 2 0 4 18:39 6
9. Fričovce 6 1 0 5 13:26 3
10. Kojatice 6 1 0 5 3:41 3

II. D trieda žiaci - 6 kolo: Gregorovce - Tulčík 7:0, Ostrovany - Terňa 8:0, Záhradné - V. Šariš 3:4, Demjata - Š. Sokolovce 0:8, Jakubovany - Uzovce 0:13.

Tabuľka

1. V. Šariš 6 6 0 0 23:6 18
2. Uzovce 6 5 0 1 43:13 15
3. Gregorovce 6 4 1 1 23:8 13
4. Ostrovany 6 4 0 2 34:12 12
5. Šar. Sokolovce 6 3 1 2 21:18 10
6. Záhradné 6 2 2 2 27:13 8
7. Terňa 6 2 0 4 27:21 6
8. Tulčík 6 1 0 5 17:23 3
9. Demjata 6 1 0 5 4:40 3
10. Jakubovany 6 0 0 6 2:67 0

II. E trieda žiaci - 6. kolo: Rožkovany - Š. Dravce 0:2, Torysa - Poloma 0:5, Krivany - Kamenica 3:0.

Tabuľka

1. Poloma 6 6 0 0 36:2 18
2. Šar. Dravce 6 4 0 2 17:10 12
3. Torysa 6 4 0 2 12:14 12
4. Rožkovany 6 2 0 4 8:12 6
5. Kamenica 6 1 0 5 5:18 3
6. Krivany 6 1 0 5 4:26 3

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.