Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Malý Šariš rozdrvil Miklušovce

Sportnet|Publikované 1. okt 2012 o 22:00

Výsledky oblastných futbalových súťaží ObFZ Prešov.



I. trieda - 11. kolo: Petrovany - Hermanovce 3:3, Nemcovce - Demjata 0:4, Chmin. N. Ves - Janov 5:3, Malý Šariš -Miklušovce 5:0, V. Šebastová - Dubovica 2:1 nedohrané, Peč. N. Ves - Torysa 3:0, Haniska - Ražňany 2:2, Kojatice - Fričovce 2:1.

1. M. Šariš 11 9 1 1 31:11 28
2. Demjata 11 7 3 1 38:10 24
3. Petrovany 11 6 4 1 35:14 22
4. Peč. N. Ves 11 7 1 3 32:22 22
5. Fričovce 11 6 2 3 19:13 20
6. Torysa 11 6 0 5 30:27 18
7. Kojatice 11 5 1 5 17:21 16
8. Hermanovce 11 5 1 5 24:29 16
9. Nemcovce 11 3 4 4 17:23 13
10. Dubovica 10 3 3 4 23:17 12
11. Ch. N. Ves 11 4 0 7 18:28 12
12. Haniska 11 3 1 7 14:25 10
13. Miklušovce 11 3 0 8 13:40 9
14. Vyš. Šebastová 10 2 2 6 13:19 8
15. Janov 11 1 5 5 19:33 8
16. Ražňany 11 1 4 6 14:25 7

II. trieda - 9. kolo: Drienov - Široké 0:2, Lipníky - Žipov 0:0, Poloma - Kapušany 3:1, Ostrovany - Sedlice 1:1, Jarovnice - Lipany B 0:3, Žehňa - Jakubovany 2:1, Š. Sokolovce - Brezovica 2:1.

1. Žehňa 9 8 1 0 30:8 25
2. Lipany B 9 8 0 1 26:7 24
3. Šar. Sokolovce 9 6 1 2 20:8 19
4. Žipov 9 5 2 2 20:8 17
5. Sedlice 9 4 2 3 14:19 14
6. Drienov 9 4 1 4 20:17 13
7. Kapušany 9 4 1 4 17:18 13
8. Poloma 9 3 2 4 16:25 11
9. Lipníky 9 2 3 4 14:12 9
10. Jakubovany 9 2 3 4 17:22 9
11. Ostrovany 9 2 2 5 14:24 8
12. Široké 9 2 1 6 15:21 7
13. Brezovica 9 2 1 6 8:22 7
14. Jarovnice 9 0 2 7 8:28 2

III. A trieda - 8. kolo: Dulová Ves - Tulčík 2:2, Ruská N. Ves - Rokycany 6:0, Ličartovce - Svinia 9:0, Š. Bohdanovce - Ľubotice B 2:1, Kokošovce - Lemešany 0:0, Chmeľov - Radatice 0:5.

1. Šar. Bohdanovce 8 8 0 0 35:6 24
2. Ličartovce 8 6 0 2 34:10 18
3. Ľubotice B 8 6 0 2 35:13 18
4. Radatice 8 5 1 2 24:18 16
5. Lemešany 8 4 2 2 21:10 14
6. Dulová Ves 8 4 1 3 24:14 13
7. R. N. Ves 8 4 0 4 22:18 12
8. Tulčík 8 3 1 4 16:17 10
9. Kokošovce 8 3 1 4 14:22 10
10. Chmeľov 8 1 0 7 12:28 3
11. Rokycany 8 1 0 7 9:37 3
12. Svinia 8 0 0 8 5:58 0

III. B trieda - 9. kolo: Jakubova Voľa - Viťaz 4:1, Terňa - Gregorovce 1:4, Ovčie - Krásna Lúka 2:3, Krivany - Rožkovany 0:1, Brezovička - Medzany 2:1, Hrabkov - Kamenica 2:4, Uzovský Šalgov – voľno.

1. Uz. Šalgov 8 7 0 1 32:2 21
2. Gregorovce 9 7 0 2 32:8 21
3. Kamenica 9 6 1 2 19:11 19
4. Kr. Lúka 8 6 0 2 13:9 18
5. Krivany 8 5 1 2 24:16 16
6. Rožkovany 8 5 0 3 23:6 15
7. Terňa 9 4 0 5 17:19 12
8. Brezovička 8 3 1 4 11:20 10
9. Medzany 8 3 0 5 16:20 9
10. Ovčie 8 2 1 5 20:27 7
11. Víťaz 8 2 0 6 10:28 6
12. Jakubova Vôľa 9 1 2 6 12:37 5
13. Hrabkov 8 0 0 8 8:34 0

I. trieda dorast - 9. kolo: Chmin. N. Ves - Kamenica 4:2, Hermanovce - Dubovica 3:1, Petrovany - Gregorovce 2:7, Brezovica - Chmiňany 3:2, Demjata - Š. Dravce 5:0, M. Šariš - Rožkovany 5:0, Peč. N. Ves -V. Šebastová 3:0.

1. Ch. N. Ves 9 7 0 2 36:11 21
2. Dubovica 9 7 0 2 19:10 21
3. Gregorovce 9 6 0 3 43:19 18
4. M. Šariš 9 6 0 3 32:12 18
5. Rožkovany 9 6 0 3 30:20 18
6. Chmiňany 9 5 1 3 19:15 16
7. Kamenica 9 4 2 3 24:19 14
8. V. Šebastová 9 4 1 4 28:32 13
9. Demjata 9 4 0 5 20:20 12
10. Hermanovce 9 4 0 5 18:25 12
11. Brezovica 9 2 2 5 15:29 8
12. Peč. N. Ves 9 2 0 7 13:45 6
13. Petrovany 9 1 1 7 15:42 4
14. Šar. Dravce 9 0 3 6 13:26 3

II. A trieda dorast - 7. kolo: Nemcovce - Záborské 0:5, Haniska - Safi Prešov 1:2, Kojatice - Ličartovce 1:3, Miklušovce - Žehňa 4:6, Drienov – voľno.

1. Záborské 6 5 1 0 18:4 16
2. Drienov 6 5 0 1 32:7 15
3. Miklušovce 6 4 0 2 23:17 12
4. Ličartovce 6 3 1 2 24:12 10
5. Kojatice 6 3 0 3 15:18 9
6. Žehňa 6 3 0 3 23:27 9
7. Nemcovce 7 2 1 4 19:27 7
8. Safi 7 1 0 6 9:32 3
9. Haniska 6 0 1 5 6:25 1

II. B trieda dorast - 7. kolo: Uzovce - Tulčík 4:0, Záhradné - Viťaz 6:1, Lipníky - Jakubovany 1:4, V. Šariš - Ražňany 4:0, Široké voľno.

1. Široké 6 6 0 0 28:1 18
2. V. Šariš 6 5 0 1 20:5 15
3. Ražňany 7 4 1 2 17:9 13
4. Záhradné 6 4 0 2 18:6 12
5. Jakubovany 6 3 0 3 7:7 9
6. Tulčík 6 2 0 4 4:21 6
7. Uzovce 6 1 2 3 7:14 5
8. Víťaz 6 1 0 5 9:23 3
9. Lipníky 7 0 1 6 6:30 1

I. trieda žiaci - 9. kolo: Župčany - Pušovce 2:0, Chmin. N. Ves - Fintice 2:1, Š. Michaľany - Kapušany 11:0, Sedlice - Dulová Ves 2:1, Brezovica - Víťaz 6:1, M. Šariš - Hermanovce 5:0, Peč. N. Ves - Dubovica 5:1.

1. Šar. Michaľany 9 8 1 0 48:3 25
2. M. Šariš 9 7 1 1 42:13 22
3. Ch. N. Ves 9 6 3 0 27:10 21
4. Brezovica 9 5 2 2 46:10 17
5. Kapušany 9 5 1 3 31:21 16
6. Hermanovce 9 5 1 3 19:19 16
7. Peč. N. Ves 9 5 0 4 24:25 15
8. Dulová Ves 9 4 1 4 34:13 13
9. Fintice 9 3 2 4 18:21 11
10. Sedlice 9 3 0 6 10:45 9
11. Dubovica 9 1 2 6 25:33 5
12. Víťaz 9 1 1 7 11:50 4
13. Župčany 9 1 1 7 10:50 4
14. Pušovce 9 1 0 8 12:44 3

II. A trieda žiaci - 7. kolo: Chmeľov -Safi Prešov 4:1, Kokošovce - V. Šebastová 4:0, Drienov - Záborské 3:1, Lemešany - Famt Prešov 1:8, Petrovany - Kendice 3:2.

1. Petrovany 7 6 0 1 30:5 18
2. Drienov 7 6 0 1 24:9 18
3. FAMT 7 5 1 1 31:6 16
4. Chmeľov 7 4 1 2 20:13 13
5. Kendice 6 4 0 2 31:8 12
6. Záborské 6 3 0 3 19:7 9
7. Kokošovce 7 3 0 4 12:17 9
8. Lemešany 7 1 0 6 14:33 3
9. Safi 7 1 0 6 4:34 3
10. V. Šebastová 7 0 0 7 0:53 0

II. B trieda žiaci - 7. kolo: Miklušovce - Rokycany 2:6, Žipov- Radatice 2:3, Janov voľno.

1. Janov 5 5 0 0 41:7 15
2. Rokycany 6 4 0 2 42:21 12
3. Miklušovce 6 3 0 3 31:26 9
4. Radatice 5 1 1 3 12:45 4
5. Žipov 6 0 1 5 9:36 1

II. C trieda žiaci - 7. kolo: Široké - Fričovce 23:0, Uz. Šalgov - Jarovnice 10:0, Hrabkov - Kojatice 10:0, Lipovce - Medzany 3:0, Chmiňany - Ražňany 3:2.

1. Široké 7 6 0 1 73:5 18
2. Lipovce 7 5 1 1 34:4 16
3. Ražňany 7 4 2 1 13:5 14
4. Medzany 7 4 2 1 15:8 14
5. Uz. Šalgov 7 3 1 3 17:18 10
6. Hrabkov 7 3 0 4 17:13 9
7. Chmiňany 7 3 0 4 17:18 9
8. Jarovnice 7 2 0 5 18:49 6
9. Fričovce 7 1 0 6 13:49 3
10. Kojatice 7 1 0 6 3:51 3

II. D trieda žiaci - 7. kolo: Terňa - Záhradné 5:0, Tulčík - Ostrovany 2:9, V. Šariš - Demjata 2:0, Uzovce - Gregorovce 12:0, Š. Sokolovce - Jakubovany 19:0.

1. V. Šariš 7 7 0 0 25:6 21
2. Uzovce 7 6 0 1 55:13 18
3. Ostrovany 7 5 0 2 43:14 15
4. Šar. Sokolovce 7 4 1 2 40:18 13
5. Gregorovce 7 4 1 2 23:20 13
6. Terňa 7 3 0 4 32:21 9
7. Záhradné 7 2 2 3 27:18 8
8. Tulčík 7 1 0 6 19:32 3
9. Demjata 7 1 0 6 4:42 3
10. Jakubovany 7 0 0 7 2:86 0

II. E trieda žiaci - 7. kolo: Krivany - Rožkovany 2:4, Kamenica -Torysa 0:5, Poloma - Š. Dravce 3:1.

1. Poloma 7 7 0 0 39:3 21
2. Torysa 7 5 0 2 17:14 15
3. Š. Dravce 7 4 0 3 18:13 12
4. Rožkovany 7 3 0 4 12:14 9
5. Kamenica 7 1 0 6 5:23 3
6. Krivany 7 1 0 6 6:30 3

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.