Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Malý Šariš definitívne poistil výhru v súťaži

Sportnet|Publikované 27. máj 2013 o 22:00

Výsledky futbalových súťaží ObFZ Prešov.

PREŠOV.

I. trieda 27. kolo:

Ražňany - Hermanovce 3:2, G: Sekerák 2, Veterný - Marinica 2,

Haniska - Torysa 5:3, Dyačovský 3, Halkovič, Kristek - Bližňák, Bujňák,

Peč. N. Ves - Dubovica 2:0, Petrek, Lipták,

M. Šariš - Janov 3:1, Kizák 2, Kočiš - Murín,

Chmin. N. Ves - Fričovce 3:1, Kotľár, Dvorščák, Pasterňák - Ľ. Kacvinský,

Kojatice - Demjata 1:4, Saxa - Tokár 4,

Nemcovce - Petrovany 2:1, Hojsák, Vrbovský - Voľanský,

V. Šebastová - Miklušovce 5:1, M. Baran, Krivý, E. Baran, Želasko, Puzder - Mikula.

1. M. Šariš 27 22 3 2 80:23 69
2. Demjata 27 17 6 4 74:22 57
3. Peč. N. Ves 27 14 5 8 65:40 47
4. Petrovany 27 13 7 7 57:31 46
5. Fričovce 27 13 4 10 46:37 43
6. V. Šebastová 27 13 3 11 47:41 42
7. Hermanovce 27 12 1 14 50:64 37
8. Torysa 27 10 6 11 57:57 36
9. Dubovica 27 9 7 11 42:43 34
10. Nemcovce 27 9 7 11 43:58 34
11. Kojatice 27 9 6 12 35:47 33
12. Ražňany 27 8 6 13 43:56 30
13. Ch. N. Ves 27 9 3 15 33:56 30
14. Janov 27 5 10 12 42:65 25
15. Haniska 27 6 4 17 39:67 22
16. Miklušovce 27 6 4 17 32:78 22

II. trieda 23. kolo: Brezovica - Široké 1:0, Žehňa - Lipany B 3:1, Jarovnice - Sedlice 2:3, Ostrovany - Kapušany 5:1, Poloma - Žipov 2:2, Lipníky - Drienov 2:3, Š. Sokolovce - Jakubovany 3:0.

1. Žehňa 23 19 2 2 73:25 59
2. Lipany B 23 16 0 7 64:33 48
3. Š. Sokolovce 23 15 2 6 44:22 47
4. Žipov 23 11 6 6 49:30 39
5. Drienov 23 11 5 7 64:43 38
6. Kapušany 23 10 5 8 36:38 35
7. Poloma 23 10 4 9 40:47 34
8. Lipníky 23 9 5 9 34:33 32
9. Ostrovany 23 8 0 13 40:55 26
10. Sedlice 23 7 4 12 32:51 25
11. Široké 23 7 3 13 44:44 24
12. Jakubovany 23 6 4 13 41:57 22
13. Brezovica 23 6 4 13 27:49 22
14. Jarovnice 23 2 2 19 23:84 8

III. A trieda 20. kolo: Lemešany - Dulova Ves 1:2, Š. Bohdanovce - Ličartovce 3:4, Chmeľov - Ruská N. Ves 2:5, Rokycany - Tulčík 1:3, Kokošovce - Ľubotice B 3:5, Svinia - Radatice 2:6.

1. Ľubotice B 20 16 2 2 80:22 50
2. Radatice 20 14 3 3 67:34 45
3. R. N. Ves 20 13 1 6 68:31 40
4. Š. Bohdanovce 20 13 1 6 60:30 40
5. Ličartovce 20 13 1 6 56:26 40
6. Tulčík 20 10 2 8 47:42 32
7. Dulová Ves 19 10 1 8 52:41 31
8. Lemešany 19 8 3 8 39:32 27
9. Kokošovce 20 6 3 11 32:58 21
10. Chmeľov 20 3 1 16 26:70 10
11. Rokycany 20 2 1 17 19:76 7
12. Svinia 20 1 1 18 18:102 4

III. B trieda 23. kolo: Medzany - Víťaz 2:5, Brezovička - Rožkovany 2:2, Ovčie - Uz. Šalgov 2:7, Hrabkov - Gregorovce 1:1, Terňa - Jakubova Voľa 4:1, Krivany - Krásna Lúka 2:2.

1. Uz. Šalgov 21 17 3 1 84:12 54
2. Kamenica 21 15 4 2 56:20 49
3. Rožkovany 21 14 3 4 62:22 45
4. Gregorovce 22 11 4 7 55:28 37
5. Terňa 22 12 1 9 48:36 37
6. Kr. Lúka 21 11 1 9 29:35 34
7. Brezovička 21 9 5 7 41:52 32
8. Víťaz 21 9 1 11 43:60 28
9. Medzany 21 8 2 11 48:62 26
10. Krivany 21 7 4 10 38:39 25
11. Jak. Vôľa 22 4 4 14 35:76 16
12. Ovčie 21 2 3 16 37:73 9
13. Hrabkov 21 0 3 18 21:82 3

I. trieda dorast 23. kolo: Hermanovce - Š. Dravce 9:3, Chmin. N. Ves - Gregorovce 4:0, M. Šariš - Dubovica 1:0, Demjata - Kamenica 1:3, Petrovany - Brezovica 1:5, V. Šebastová - Chmiňany 0:3, Peč. N. Ves - Rožkovany 3:1.

1. Ch. N. Ves 23 15 2 6 82:37 47
2. M. Šariš 23 14 2 7 72:37 44
3. Chmiňany 23 13 4 6 62:34 43
4. Dubovica 23 14 0 9 49:44 42
5. Gregorovce 23 13 2 8 74:50 41
6. Hermanovce 23 12 3 8 61:45 39
7. Rožkovany 23 11 1 11 70:51 34
8. Kamenica 23 10 4 9 52:49 34
9. V. Šebastová 23 10 2 11 63:69 32
10. Brezovica 23 10 2 11 51:64 32
11. Demjata 23 8 3 12 46:51 27
12. Šar. Dravce 23 5 6 12 53:66 21
13. Peč. N. Ves 22 6 2 14 43:87 20
14. Petrovany 22 2 1 19 27:121 7

II. A trieda dorast 17. kolo: Nemcovce - Drienov 2:5, Kojatice - Žehňa 4:2, Haniska - Ličartovce 0:2.

1. Drienov 15 12 1 2 74:18 37
2. Záborské 14 11 1 2 39:14 34
3. Miklušovce 12 9 0 3 44:27 27
4. Ličartovce 13 7 2 4 52:22 23
5. Nemcovce 14 6 1 7 38:56 19
6. Žehňa 13 5 0 8 30:55 15
7. Kojatice 15 4 1 10 30:42 13
8. Safi 15 3 0 12 27:60 9
9. Haniska 15 2 2 11 16:56 8

II. B trieda dorast 17. kolo: Uzovce - Viťaz 0:1, Záhradné - Široké 1:3, Tulčík - Jakubovany 1:1, V. Šariš - Lipníky 8:0.

1. Ražňany 15 11 1 3 42:19 34
2. V. Šariš 15 10 1 4 42:15 31
3. Široké 13 10 0 3 45:13 30
4. Jakubovany 14 7 1 6 25:21 22
5. Víťaz 13 7 1 5 25:30 22
6. Záhradné 14 6 0 8 33:25 18
7. Uzovce 15 4 4 7 21:30 16
8. Tulčík 15 5 1 9 16:38 16
9. Lipníky 16 0 1 15 13:71 1

I. trieda žiaci 23. kolo: Víťaz - Pušovce 5:3, Brezovica - Hermanovce 6:1, Sedlice - Dubovica 3:1, M. Šariš - Dulova Ves 4:0, Chmin. N. Ves - Župčany 4:0 nedohrané, Š. Michaľany - Fintice 15:0, Peč. N. Ves - Kapušany 4:2.

1. Brezovica 23 19 2 2 124:17 59
2. M. Šariš 23 19 1 3 101:21 58
3. Š. Michaľany 23 18 1 4 130:18 55
4. Ch. N. Ves 23 17 4 2 68:16 55
5. Hermanovce 23 13 2 8 59:43 41
6. Peč. N. Ves 23 11 0 12 56:62 33
7. Dulová Ves 23 10 2 11 76:40 32
8. Kapušany 23 10 2 11 67:59 32
9. Fintice 23 7 5 11 33:67 26
10. Dubovica 23 7 2 14 52:66 23
11. Víťaz 23 6 4 13 39:82 22
12. Sedlice 23 7 1 15 31:88 22
13. Pušovce 23 2 1 20 26:108 7
14. Župčany 23 1 1 21 15:190 4

II. A trieda žiaci 17. kolo: Kokošovce - Kendice 3:5, Drienov - Chmeľov 2:3, Lemešany - Záborské 2:10, V. Šebastová - Safi Prešov 3:1, Famt Prešov - Petrovany 2:0, dohrávka 10. kolo: Kokošovce - Záborské 0:3.

1. Petrovany 16 13 2 1 61:14 41
2. Kendice 16 12 0 4 85:30 36
3. Záborské 17 11 0 6 61:29 33
4. Drienov 17 11 0 6 42:30 33
5. Famt 15 10 1 4 79:28 31
6. Chmeľov 17 9 1 7 60:51 28
7. Kokošovce 17 6 1 10 33:46 19
8. Safi 16 3 1 12 26:57 10
9. Lemešany 17 3 0 14 45:110 9
10. V. Šebastová 16 1 0 15 10:107 3

II. B trieda žiaci 18. kolo: Radatice - Miklušovce 1:1, Rokycany - Janov 5:8.

1. Janov 14 12 2 0 97:24 38
2. Miklušovce 15 8 2 5 79:44 26
3. Rokycany 15 7 2 6 81:49 23
4. Žipov 14 2 2 10 19:69 8
5. Radatice 14 2 2 10 22:112 8

II. C trieda žiaci 17. kolo: Hrabkov - Uz. Šalgov 4:0, Jarovnice - Fričovce 15:2, Široké - Ražňany 12:0, Chmiňany - Lipovce 2:2, Kojatice - Medzany 0:4.

1. Široké 17 15 1 1 134:7 46
2. Lipovce 17 11 5 1 72:16 38
3. Medzany 17 9 4 4 40:29 31
4. Ražňany 17 8 3 6 30:33 27
5. Hrabkov 17 8 1 8 49:30 25
6. Jarovnice 17 8 0 9 73:76 24
7. Uz. Šalgov 17 7 2 8 32:49 23
8. Chmiňany 17 6 1 10 32:51 19
9. Kojatice 17 3 1 13 19:93 10
10. Fričovce 17 1 0 16 23:120 3

II. D trieda žiaci 17. kolo: Terňa - V.Šariš 1:2, Uzovce - Ostrovany 2:4, Jakubovany - Demjata 0:17, Tulčík - Záhradné 0:2, Š. Sokolovce - Gregorovce 1:2.

1. V. Šariš 17 13 2 2 52:18 41
2. Ostrovany 17 13 1 3 110:28 40
3. Uzovce 17 12 2 3 97:30 38
4. Š. Sokolovce 17 9 5 3 75:30 32
5. Gregorovce 17 10 2 5 50:42 32
6. Terňa 17 8 1 8 63:47 25
7. Záhradné 17 6 3 8 60:38 21
8. Tulčík 17 3 0 14 34:74 9
9. Demjata 17 3 0 14 32:86 9
10. Jakubovany 17 0 0 17 4:184 0

II. E trieda žiaci 18. kolo: Rožkovany - Poloma 1:3, Šar. Dravce - Kamenica 2:0, Torysa - Krivany 0:0.

1. Poloma 18 18 0 0 104:9 54
2. Torysa 18 10 3 5 40:28 33
3. Š. Dravce 18 10 1 7 46:29 31
4. Rožkovany 18 5 2 11 21:44 17
5. Kamenica 18 3 4 11 23:52 13
6. Krivany 18 2 2 14 16:88 8

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.