Sobota, 6. marec, 2021Meniny má Radoslav, Radoslava

Majstri sveta Denkovová so Staviskim nevedia, či majú skončiť

TASR|Publikované 6. máj 2006 o 11:55

Sofia 6. mája (TASR) - Bulharský krasokorčuliarsky pár Albena Denkovová, Maxim Staviski si ohľadom pokračovania svojej kariéry nechal čas na rozmyslenie ...

Sofia 6. mája (TASR) - Bulharský krasokorčuliarsky pár Albena Denkovová, Maxim Staviski si ohľadom pokračovania svojej kariéry nechal čas na rozmyslenie do konca mesiaca.

"Stále rozmýšľame o možnosti zostať na ľade, no ešte to musíme prediskutovať s trénerkou Nataliou Liničukovou. Stále sa cítime dostatočne fyzicky silní, no psychicky sme úplne vyčerpaní. Ak sa rozhodneme pokračovať, vieme, že to pre nás bude nenormálne ťažké," povedala Denkovová.

Pár majstrov sveta z marcového šampionátu v Calgary je spolu od roku 1996. "Chceme odísť na vrchole a nemá zmysel ďalej korčuľovať, ak o sebe nie sme na sto percent presvedčení. Naši tréneri si myslia, že sme pripravení ešte na jednu úspešnú sezónu a mnoho ľudí nás takisto žiada, aby sme ešte rok zostali. Je to naozaj ťažké rozhodnutie," dodala Denkovová.

Bulharský pár má okrem zlatého úspechu z Calgary na konte ja dve striebra z európskych šampionátov a na MS v rokoch 2003 a 2004 obsadil tretie a druhé miesto.

Súvisiace články