Štvrtok, 28. októbra, 2021Meniny má Dobromila

Maccabi Tel Aviv - MŠK Žilina - hlasy hráčov

SITA|6. aug 2003 o 19:19

BUDAPEŠŤ 6. augusta (SITA) - Hlasy hráčov MŠK Žilina po skončení stredajšieho odvetného stretnutia 2. predkola futbalovej Ligy majstrov 2003/04 Maccabi Tel Aviv - MŠK Žilina (1:1):


Dušan Sninský (stredopoliar Žiliny): "Je to najdôležitejší gól v mojej kariére a chcem ho venovať otcovi, ktorý mal nehodu počas prvého zápasu v Žiline a teraz leží v nemocnici. Vo veľkej horúčave sa hralo dosť ťažko. Bol to veľmi náročný zápas. Mal som na starosti Nimnyho, ktorý je veľmi nepríjemný hráč. O to som radšej, že sme ho takmer k ničomu nepustili. Chceli sme vyťažiť maximum predovšetkým zo štandardných situácií a napokon to vyšlo. S Chelsea treba predovšetkým zbierať cenné skúsenosti. Postupové šance nie sú veľké, ale stať sa môže všetko."


Ivan Trabalík (brankár Žiliny): "Včera som mal obrovské bolesti brucha, ktoré ustúpili až po injekciách. Hneď po prvom súboji s jedným zo súperových hráčov už v 5. min sa však opäť vrátili. Na striedanie som však nemyslel, zápas som chcel dochytať. Trochu nás rozhodil gól na 1:1, znervózneli sme, ale stále to bol lepší stav ako


Branislav Labant (obranca, kapitán Žiliny): "Všetci hráči i fanúšikovia sú veľmi šťastní. Je to nevšedný úspech pre celé Slovensko. Prvý gól sme potrebovali ako soľ, potom sme sa upokojili. V druhom polčase sme sa sústredili predovšetkým na defenzívu. Dnes sme nechceli hrať na krásu. Prioritou bol postup a to sme splnili."

Súvisiace články