Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Lyžovanie: Jaroslava Bukvajová najrýchlejšia na MM Rakúska

TASR|Publikované 30. dec 2002 o 14:29

Aadmont 30. decembra (TASR) - Slovenská reprezentantka Jaroslava Bukvajová zvíťazila na medzinárodných majstrovstvách Rakúska v behu na lyžiach, keď ...

Aadmont 30. decembra (TASR) - Slovenská reprezentantka Jaroslava Bukvajová zvíťazila na medzinárodných majstrovstvách Rakúska v behu na lyžiach, keď zvíťazila na 5 km trati (2x2,5 km okruh) klasickou technikou časom 13:11,2 min. V behu mužov na 15 km klasicky (4x3,7 km okruh) skončil zo slovenských pretekárov najlepšie Stanislav Holienčík časom 41:03,6 min. Hneď za ním na 8. mieste dobehol Ondrej Benka-Rybár (41:05,6) a na 23. mieste skončil Milan Blaško (43:37,6). V súťaži žien štartovalo 21 pretekárok zo štyroch krajín, v behu mužov 56 z piatich krajín.