Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Lyžovanie: Bátoryovci s prvým prírastkom, na Adama si bežky určite počkajú

TASR|Publikované 21. aug 2002 o 10:07

Banská Bystrica 21. augusta (TASR) - Slovenský reprezentant v behu na lyžiach Ivan Bátory sa v utorok večer o 20.40 h stal novopečeným otcom. Jeho manželka ...

Banská Bystrica 21. augusta (TASR) - Slovenský reprezentant v behu na lyžiach Ivan Bátory sa v utorok večer o 20.40 h stal novopečeným otcom. Jeho manželka Janka v banskobystrickej Roosweltovej nemocnici porodila prvého potomka mladej rodinky syna Adama.

"Som šťastný otec," prezradil 21. pretekár rebríčka uplynulého SP a pokračoval: "Sú to neopísateľne krásne pocity a neľutujem, že som si nechal od svojho dobrého priateľa poradiť a bol som pri pôrode. Aj manželka to ľahšie znášala v mojej prítomnosti. Chlapček meria 53 cm a váži 3,32 kg a aj s mamou sú zdraví."

Hoci o možnej športovej kariére malého Adama je priskoro hovoriť, 27-ročný Bátory už teraz vie, že jeho syn sa určite s bežkami v detstve stretne. "Na to všetko si ešte budeme musieť dlho počkať, no bol by som rád, keby si vyskúšal šport svojho otca a dúfam, že v jeho začiatkoch so športom budú práve bežky," vyhlásil niekoľkonásobný víťaz ankety o najúspešnejšieho lyžiara SR.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.