Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

Lukačik naďalej na medzilaborskej lavičke

Sportnet|Publikované 14. júl 2012 o 00:00

Druhú sezónu chystajú pre „béčko“, ktoré bude mať svoje domáce prostredie v susednej Vydrani.MEDZILABORCE. V plnom prúde letnej prípravy fungujú aj futbalisti MŠK Spartak Medzilaborce. Za sebou majú už aj jedno prípravné stretnutie, v ďalšom týždni ich čakajú dva a potom ostrý štart v derby na jasenovskom trávniku, kde uplynulú sezónu ukončili (víťazstvom 2:1).

Krátka letná príprava MŠK Spartak Medzilaborce sa začala v utorok 3. júla. Prebieha v domácich podmienkach, spočiatku bola otvorenou otázkou pozícia trénera.

„Prvý týždeň viedol prípravu môj brat Pavol, my sme si mali vyriešiť veci s vedením klubu, napokon sme sa dohodli na polročnej spolupráci, pričom vo výhľade je aj jej predĺženie. Rád by som sa venoval už iba trénerskej pozícii, na trávniku nech sa ukážu mladší chlapci, v príprave ich máme dosť. Niektoré nové mená sú vo vybavovaní, z odchodov to bude asi iba brat Gabriel,“ mienil Viťo Lukačik, ktorý v uplynulej sezóne odohral v medzilaborských farbách 26 stretnutí a päťkrát prekonal brankára súperov.

Tri zápasy

Spartakovci trénujú každý deň, v pláne mali tri prípravné stretnutia, pričom jedno už odohrali. V stredu doma privítajú štvrtoligový Svidník, generálka ich čaká v sobotu v Stropkove.

Medzilaborce - V. Revištia 2:2 (0:0), góly: Hrehovčík, Gič. MŠK Spartak: R. Šuľák - Pelech, Brecik, Lučko, Gič - Smolej, Hrehovčík, Gavula, R. Guba - Kuruc, Bega (D. Hrišo, Demeter, Višňovský, Pačuta, Rusinko).

Druhú sezónu po sebe bude mať klub aj B-mužstvo, ktoré účinkuje v najnižšej súťaži (III. trieda) ObFZ Humenné.

„Chceme káder vyskladať z našich mladých odchovancov a niektorých hráčov TJ Sokol Vydraň. Práve tam bude mať béčko domáce prostredie so sobotňajšími zápasmi,“ dodal Viťo Lukačik.

Súvisiace články