Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Ľubotice v poslednom zápase sezóny prehrali

Sportnet|Publikované 19. jún 2012 o 22:00

Futbalisti TJ Sokol Ľubotice ukončili sezónu v IV. lige Sever 2011/2012 prehrou.

V poslednom zápase dlhodobej súťaže nestačili na domáci Kľušov a prehrali s ním 3:1. Aj napriek tejto prehre obsadili v tabuľke „pravdy“ konečné druhé mieste so ziskom 55 bodov.

ĽUBOTICE. Jediným tímom, ktorý sa dostal pred zverencov Martina Ondreja boli Vysoké Tatry, ktoré si celkovým triumfom v súťaži vybojovali aj miestenku do III. ligy.

Ľubotičania si definitívu druhej priečky vybojovali už pred posledným duelom v sezóne, keď v domácom zápase porazili konkurenta v boji o túto priečku Jasenov tesne 1:0.

Futbalisti TJ Sokol Ľubotice nastúpili na posledný zápas sezóny s pozmenenou zostavou, čo sa aj odzrkadlilo na ich výkone.

„Tento duel sme v úmornej horúčave odohrali bez piatich hráčov základnej zostavy, čo sa samozrejme, prejavilo na výkone, ale aj na výsledku, keďže domáci prejavili väčšiu vôľu po víťazstve. Využili naše chyby, dali góly a zaslúžene zvíťazili. Hlavne v druhom dejstve sme podali slabší výkon a ako som povedal domáci si pripísali zaslúženú výhru,“ okomentoval zápas v Kľušove tréner Ľubotíc Martin Ondrej.

So sezónou spokojnosť

Ľubotičania obsadili v tabuľke IV. ligy Sever pekné druhé mieste, keď pred nimi skončili s deväťbodovým odstupom Vysoké Tatry. Aj napriek tomu vládne v klube po sezóne spokojnosť s výsledkami i hrou. Pokračuje tréner Martin Ondrej.

„Druhé miesto je pekným umiestnením. Samozrejme, chceli sme trošku dlhšie potrápiť favorita z Vysokých Tatier v boji o prvenstvo, ale vzhľadom na zmeny v kádri, ktoré sa udiali pred štartom jarnej časti, je asi to druhé miesto také naše maximum. Sme spokojní, naozaj Vysoké Tatry boli po celú sezónu asi najlepším mužstvom súťaže a právom si vybojovali postup.“

Autor: Sportnet

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.