Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Ľubotice prehrali v Plavnici

Sportnet|Publikované 6. jún 2012 o 22:00

V 28. kole IV. futbalovej ligy Sever prehrali futbalisti TJ Sokol Ľubotice na ihrisku v Plavnici rozdielom triedy 0:3.

Po prehre v derby stretnutí na domácom ihrisku s Finticami tak našli Ľubotičania premožiteľa aj v druhom dueli v rade.

ĽUBOTICE. Futbalisti TJ Sokol Ľubotice sa aj napriek dvom porážkam v slede stále nachádzajú v tabuľke na druhom mieste s 52 bodmi.

S rovnakým počtom bodov, ale s horším skoré sa na nich dotiahli Jasenovčania. Práve s týmto súperom si v nedeľu zmerajú sily v boji o druhé miesto, keď ich privítajú na svojom trávniku.

Ľubotičania boli v zápase s Plavničanmi futbalovo lepší. Doplatili však na nepremieňanie šancí a tiež aj na chyby v zadných radoch.

„Výkon najmä v prvom polčase bol celkom dobrý. Kombinačne sme sa dostávali k bráne domácich, ale nedokázali sme šance premeniť na gól. Buď ich podržal brankár alebo sme neboli dôrazní. Po tradičnej chybe v defenzíve sme dostali gól. V druhom polčase, keď sme sa chceli pokúsiť o vyrovnanie, domáci priebeh dokázali udržať a pridali svoj druhý gól, ktorý bol v podstate rozhodujúci. Tretí gól padol až v deväťdesiatej minúte, bolo to zavŕšenie zaslúženého víťazstva domácich. V skratke možno zhrnúť zápas tak, že sme boli strelecky nemohúci a rozhodli naše chyby v obrane. Konečný výsledok je ale vzhľadom na našu predvedenú hru až príliš krutý,“ zhodnotil zápas v Plavnici tréner TJ Sokol Ľubotice Martin Ondrej.

S Jasenovom sa pobijú o druhú priečku

V nedeľu od 17.00 hod. privítajú hráči TJ Sokol Ľubotice na svojom trávniku Jasenovčanov.

Práve s týmto súperom si to v priamom súboji rozdajú o druhú priečku. Viac pred blížiacim sa zápasom hovorí tréner Ľubotíc Martin Ondrej.

„Chceli by sme vyhrať a skončiť na druhom mieste. Je to náš cieľ a prakticky ide o zápas priamych aktérov v boji o druhé miesto. Chceme odčiniť aj prehru v tom našom poslednom domácom zápase s Finticami a rovnako sa chceme o to druhé miesto pobiť, takže verím, že sa nám to podarí. Matematika nám velí vyhrať a ja verím, že chlapci urobia preto všetko.“