Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Ľubotice chcú po Hanušovciach zdolať aj Fintice

Sportnet|Publikované 24. máj 2012 o 22:00

V 26. kole IV. futbalovej ligy Sever si počas uplynulého víkendu priniesli futbalisti Ľubotíc tri body z ihriska z Hanušoviec.

Po góle Marcinčina si pripísali najtesnejšie výhru 1:0 a naďalej sa držia v tesnom závese za prvými Vysokými Tatrami, ktoré doma nadelili Kračúnovciam poltucet.

ĽUBOTICE. Zápas v Hanušovciach veľa futbalovej krásy z oboch strán nepriniesol. Tešiť tak môže Ľubotičanov len ten fakt, že si pripísali do „tabuľky pravdy“ cenné tri body a s odstupom piatich bodov na prvé Vysoké Tatry, tak stále okupujú druhé miesto v tabuľke IV. futbalovej ligy Sever.

„Zápas v Hanušovciach bol skôr futbalový boj, než futbalová krása,“ prezradil na úvod tréner TJ Sokol Ľubotice Martin Ondrej.

„V dueli dominovali osobné súboje pred oboma bránkami. Myslím si, že sme boli lepším tímom, dali sme gól a zaslúžene vyhrali. Škoda toho, že sme v zápase nedali viac golov, mali sme na to dve-tri dobré príležitosti.“

Ľubotičanov čaká v nedeľu derby zápas proti Finticiam. Martin Ondrej očakáva náročný duel, no verí, že jeho tím si pripíše do tabuľky tri body.

„Bude to tradičné derby. Očakávam zaujímavý zápas, ktorý bude mať svoj náboj. Hostia určite neprídu v porazeneckej nálade, budú chcieť získať body, ale my rovnako. Chceme hrať kombinačne, nátlakovo, donútiť súpera k chybám a vyhrať.“

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.