Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Lorenzo zakomentoval, Attila mu odpovedal

Vladimír Bilohuščin|Publikované 6. jan 2021 o 01:00

Niekedy sú kometáre fanúšikov odmenené pozornosťou samotného Attilu Végha.

Na hejty fanúšikov si bojovníci naozaj musia zvykať. V naších končínách sa totiž aj na šampiónovi Bellatoru, M1 Global, Cage Warriors, prvému Slovákovi v UFC, víťazovi Oktagon Výzvy a talente strednej váhy nájde množstvo nedostatkov, ktoré treba patrične okomentovať.

To sa tentokrát poštastilo pánovi Romanovi, ktorý si zobral na mušku fotografiu s hviezdnym obsadením Spartakus Fight Gymu - Attila Végh, Lajoš Klein, Ivan Buchinger, Karol Ryšavý, Braňo Zúzák. Ten zakomentoval tak drsne, že nenechal na chalanoch nitku suchú.

"Buchi-dvakrát zrušeny zápas,poslední prohrál,Laoš přijal zápas a slíbil že naváží-nenavážil,Atilla rok bez zápasu,Karol poslední zápas prohra,Zuzák poslední zápas prohra-tohle je Spartakus Gym:):)ale né,jsem vás fanda,at se tento rok daří."

Tento komentár ale zazrel sám Attila Végh a tak túto príležitosť využil na to, aby vernému fanúšikovi poprial všetko dobré v živote.

No jo, niekedy je mlčať zlato...

Vladimír Bilohuščin je zakladateľ webu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA, kde pôsobil viac ako 5 rokov na poste šéfredaktora. V marci 2021 prešiel spolu s celou redakciu do Sportnetu, kde sa venuje MMA a ďalším bojovým umeniam. Vo voľnom čase rád hráva volejbal.

Súvisiace články