Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

LIST FUNKCIONÁRA

Sportnet|Publikované 28. okt 2008 o 23:00

Neviem, čo Vám písali z Matejoviec nad Hornádom ohľadom zápasu so Slovinkami, no nedá mi, aby som aj tak nereagoval na priebeh zápasu. Aj keď sme

vyhrali 2:1, na to, čo sa odohrávalo v Matejovciach, nemám slov.

Po 1., rozhodcovia p. Macala a p. Regec nezvládli zápas (ani sa nečudujem, písal som o nich) a zo strany domácich Matejovčanov, hrôza. Nehovorím, že naši hráči sú anjelikovia, ale to, čo predvádzali domáci, neviem... Hráč s číslom 10 p. Vadel, česť tomu, že v jeho rokoch nastúpi ešte na ihrisko, ale na ihrisku sa správa ako utrhnutý z reťaze. Kopnutie súpera bez lopty, za čo mal mať červenú, no rozhodcovia na výčitku delegáta povedia, že: p. Macala - zavadzal mu tam druhý hráč, takže nevidel a p. Regec - stalo sa to rovno pred ním, no on sledoval akciu, takže nevidel, čo sa stalo. A ten hráč ešte po zápase príde nadávať rozhodcom a rozčuľovať sa.

A kapitán, ktorý má ísť príkladom, vyzýva hráčov hostí na férovky a každému ide rozbiť ústa a podobne. Verte, že naši hráči nie sú bábovky a také konanie zo strany domácich ich nezastraší, taktiež priložia nohu a vyhrážok sa neboja. Len vďaka delegátovi p. Slamennému, ktorý triezvo hodnotil výkon rozhodcov, a tomu, že hráči po zápase rýchlo zabudli na to, čo sa dialo na ihrisku, nedošlo k nejakej bitke. A ešte aj hráč domácich č. 5 (Blaško) kričí po nezavinenej zrážke hráča s brankárom domácich, že nech delegát ho napíše, že pôjde na sekciu. Zaujímavé bolo to, že brankár po strete sa nechal vystriedať, a o chvíľu po konci zápasu v sprievode dvoch dievčal išiel, akoby sa mu nič nestalo. Ani sa nečudujem, že v Matejovciach je futbal na takej úrovni, ako je, a ani sa nečudujem, že Matejovce nevycestovali na zápas do Sloviniek, lebo to, čo ukázali doma, no neviem...

Možno si z toho niečo zoberiete, možno to aj uverejníte, ako chcete. Je to len môj postreh zo zápasu, aj keď len z 2. triedy, no aby ste vedeli, čo sa deje aj v tej, ako sa nazýva, horskej lige. Keď si niekto popletie futbal s ringom a podobne. Aj tak bude na to odozva, že šak vy Slovinčania len vypisujete bludy a podobne.

Poznámka: Tento príspevok je názorom čitateľa. Redakcia Spišského KORZÁRA si vyhradzuje právo na jeho skrátenie a upravovanie. Rovnako nezodpovedá za jeho obsah a takisto sa s ním nemusí stotožňovať.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.