Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Lipták pred odvetou s Drammenom cíti šancu, ktorá sa nemusí opakovať

TASR|Publikované 14. nov 2002 o 11:15

Prešov 14. novembra (TASR) - Hádzanárov Farmakolu Tatran Prešov čaká v sobotu o 18.00 h odvetný zápas 3. kola Pohára víťazov pohárov s nórskym klubom ...

Prešov 14. novembra (TASR) - Hádzanárov Farmakolu Tatran Prešov čaká v sobotu o 18.00 h odvetný zápas 3. kola Pohára víťazov pohárov s nórskym klubom Drammen HK, s ktorým v prvom dueli na severe Európy podľahli o tri góly 25:28.

"Trojgólová strata v pohárovom stretnutí nie je veľkým mankom a aj keď Drammen má kvalitný káder, myslím, že je v našich silách postúpiť do ďalšieho kola," vyhlásil vo štvrtok tréner slovenského pohárového víťaza Martin Lipták a pokračoval: "Máme šancu, ktorá sa nielen pre nás, ale celkovo pre slovenský klub nemusí tak skoro opakovať."

Po zdravotnej stránke má prešovský kormidelník celý tím v poriadku, s výnimkou menšieho zranenia Tumidlaského, ktorého trápi boľavý prst. "Inak je v mužstve všetko v poriadku a verím, že chlapcom môže pomôcť dobrá návšteva, ktorá by ich trochu hnala dopredu. Dúfam preto, že cestu do našej haly si nenájdu len prešovskí fanúšikovia, ale všetci priaznivci špičkovej hádzanej z východného Slovenska," dodal Lipták.

br

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.