Štvrtok, 5. augusta, 2021Meniny má Hortenzia

Lindros súhlasil s ponukou Rangers

Sportnet|18. aug 2001 o 07:07

NEW YORK - Bývalá hokejová hviezda zámorského tímu NHL Philadelphia Flyers Eric Lindros odsúhlasil ponuku New York Rangers na štvorročný kontrakt v hodnote 40 miliónov dolárov. Pred oficiálnym podpisom zmluvy ešte musia obe strany dotiahnuť záležitosti ..

NEW YORK - Bývalá hokejová hviezda zámorského tímu NHL Philadelphia Flyers Eric Lindros odsúhlasil ponuku New York Rangers na štvorročný kontrakt v hodnote 40 miliónov dolárov. Pred oficiálnym podpisom zmluvy ešte musia obe strany dotiahnuť záležitosti ohľadom poistenia.

„Zmluva je už vlastne hotová, chýba už len doriešiť otázky poistenia,“ povedal Lindros pre americkú spravodajskú sieť SportsNet. Jazdci by za obrovitého kanadského centra mali do Philadelphie poslať českých útočníkov Jana Hlaváča a Pavla Brendla, obrancu Kima Johnssona a právo výberu v nastávajúcom drafte. V prípade definitívneho spečatenia kontraktu sa Lindros stane novým spoluhráčom dvojice slovenských hokejistov a martinských rodákov - skúseného útočníka Zdena Cígera a perspektívneho obrancu Petra Smreka.

Súvisiace články