Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Lietajúce kone u lídra nepochodili

Sportnet|Publikované 28. sep 2006 o 22:00

Prešov Dnes pokračuje prvá hokejová liga stretnutiami siedmeho kola. Prešovské Lietajúce kone sa naposledy predstavili na ľade lídra v Spišskej

Novej Vsi, kde prehrali 3:4. Tesný výsledok možno niektorých fanúšikov zo Šariša uspokojil, no aj tak, tri body ostali nakoniec na konte vedúceho celku tabuľky, kým hostia vyšli bodovo naprázdno. Tréner Dušan Kapusta: "Zaregistroval som pozitívne ohlasy na náš výkon, no čo z toho. Budeme musieť niečo v mužstve zmeniť. V zostave, no aj prístupe jednotlivcov". Prešovský kormidelník mal vraj na mysli tri zo štyroch inkasovaných gólov, ktoré padli po nevynútených chybách. "To je ten moment, kedy sa hráč musí rozhodnúť, ako vyrieši tú ktorú situáciu. A niesť za to aj zodpovednosť". O niekoľko hodín sa Lietajúce kone predstavia v Senici... "Záhoráci mali, rovnako ako my, dobrý začiatok, no posledné dva zápasy prehrali. Verím, že to bude náš tím, ktorý sa v tomto dueli uchytí". Spomínali ste aj zmeny v zostave. Ktoré ste mali na mysli ? "Prvá obrana nastúpi v zložení Vojtek, Bukna, v druhom útoku som namiesto Suju zaradil Hajduka".

Aktuálne zloženie prešovských formácií: Marton, Gubík Bukna, Vojtek, Giba, R. Zachar, Ondrej, Hopkovič, Šulík, Tkáč Gonczi, Troliga, P. Segľa Zavacký, Hajduk, Rusnák Palko, Suja, Jasovský Goffa, Chovan, Kocúr.

(jm)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.