Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Lídri nezaváhali

Sportnet|Publikované 12. máj 2014 o 22:00

Výsledky futbalových súťaží ObFZ Trebišov.

I. trieda – Sever, 18. kolo:

Michaľany B – Kuzmice 1:2, G: Novák – Dvorovčík, Rabatin (11 m),

Z. Teplica – Nový Ruskov 2:0, G: Mačura 2,

Kysta – Z. Hradište 3:2, G: Demko, Kiš-Pety, Dušička – Ninač, Šcúr,

Vojčice – Roma Sečovce 2:1, G: Lukač, Tokár - Hromý,

Trebišov B – Niž. Žipov 3:3, G: Dančo, Jarabek 2 – Cichý 2, Parizek.

1. Z. Teplica 18 13 2 3 54:21 41
2. Plechotice 17 11 4 2 41:22 37
3. N. Ruskov 18 10 3 5 44:23 33
4. Z. Hradište 18 9 3 6 39:32 30
5. Trebišov B 18 7 5 6 39:39 26
6. Slivník 17 7 4 6 27:23 25
7. Vojčice 18 6 5 7 28:27 23
8. Kuzmice 18 7 2 9 33:37 23
9. R. Sečovce 18 6 1 11 27:34 19
10. Niž. Žipov 18 4 3 11 26:43 15
11. Michaľany B 18 4 3 11 29:47 15
12. Kysta 18 3 3 12 28:73 12

I. trieda – Juh, 18. kolo:

Boťany – Somotor 4:2, G: Molnár 2, Krajlik, Karnay – Nagy T., Nagy A.,

Biel – M. Horeš 0:3, G: Feke 2, Bacskai,

V. Trakany – Svätuše 5:1, G: Nagy 3, Balogh, Bálint - Abaházy,

Boľ – Rad 3:2, G: Leczo, Čintala 2 – Borkesz, Deák.

1. V. Trakany 16 13 1 2 65:21 40
2. M. Horeš 16 11 1 4 41:28 34
3. Boľ 17 10 2 5 41:34 32
4. Boťany 17 9 3 5 49:26 30
5. Streda n/B 15 8 1 6 33:23 25
6. Svätuše 16 6 5 5 31:34 23
7. Leles 15 6 4 5 38:28 22
8. Kr. Chlmec B 16 6 3 7 28:31 21
9. Somotor 17 4 2 11 38:49 14
10. Rad 16 4 1 11 19:34 13
11. Biel 17 0 1 16 12:87 1

II. trieda Sever, 16. kolo: Dvorianky – Hraň 6:2, Z. Jastrabie – Sečovce B 4:1.

1. Dvorianky 13 11 2 0 52:9 35
2. Z. Jastrabie 13 6 1 6 33:30 19
3. Hraň 13 6 1 6 27:30 19
4. Sečovce B 13 4 2 7 20:35 14
5. Michaľany C 12 1 2 9 9:37 5

II. trieda Juh, 11. kolo: Pribeník – Svätá Mária 5:2, Čierna n/T – Malý Kamenec 3:1.

1. Čierna n/T 10 10 0 0 54:5 30
2. Sv. Mária 10 4 2 4 17:23 14
3. V. Kamenec 8 3 2 3 14:14 11
4. Slov. N. Mesto 9 3 1 5 15:17 10
5. Pribeník 9 3 1 5 16:27 10
6. M. Kamenec 9 3 0 6 17:16 9
7. Vojka 9 2 2 5 11:42 8

Starší dorast A – 7. kolo: Borša – Streda n/B 10:0, V. Horeš – Cejkov 2:17, Úpor – Kuzmice 7:0.

1. Borša 7 7 0 0 66:4 21
2. Cejkov 7 6 0 1 45:20 18
3. Úpor 7 4 0 3 34:17 12
4. Kuzmice 7 3 0 4 24:31 9
5. V. Horeš 7 1 0 6 6:74 3
6. Streda n/B 7 0 0 7 10:39 0

Starší dorast B – 7. kolo: Roma Sečovce – Kysta 3:5, Hraň – Z. Jastrabie 2:0, Z. Hradište – Vojčice 1:1.

1. Z. Hradište 7 4 2 1 18:9 14
2. Vojčice 7 4 1 2 22:9 13
3. R. Sečovce 7 4 0 3 25:13 12
4. Kysta 7 3 1 3 20:22 10
5. Z. Jastrabie 7 3 0 4 16:10 9
6. Hraň 7 1 0 6 8:46 3

Starší dorast C – 11. kolo: Vojka – Svätá Mária 9:1, V. Trakany – M. Horeš 4:7, Čierna n/T – Leles 20:0, Boťany – V. Kamenec 7:1.

1. Čierna n/T 11 11 0 0 137:2 33
2. Boťany 11 9 1 1 89:10 28
3. V. Kamenec 11 6 2 3 45:30 20
4. M. Horeš 11 5 2 4 31:48 17
5. Vojka 11 4 1 6 42:55 13
6. Sv. Mária 11 2 3 6 22:62 9
7. Leles 11 2 0 9 17:99 6
8. V. Trakany 11 0 1 10 18:95 1

Starší žiaci A – 7. kolo: Borša – Streda n/B 16:0, V. Horeš – Cejkov 4:5, Úpor – Kuzmice 3:3.

1. Borša 7 7 0 0 85:6 21
2. Cejkov 7 5 1 1 23:27 16
3. Kuzmice 7 4 1 2 30:18 13
4. Úpor 7 2 2 3 28:29 8
5. V. Horeš 7 1 0 6 28:48 3
6. Streda n/B 7 0 0 7 6:72 0

Starší žiaci B – 11. kolo: Parchovany – Dvorianky 6:0, Z. Teplica – Michaľany 0:0, Slivník – Plechotice 7:1.

1. Michaľany 10 9 1 0 85:6 28
2. Z. Teplica 9 7 1 1 47:2 22
3. Slivník 10 5 0 5 59:32 15
4. Parchovany 10 4 1 5 34:30 13
5. Plechotice 9 4 0 5 32:54 12
6. Dvorianky 11 3 1 7 30:73 10
7. Niž. Žipov 9 0 0 9 8:98 0

Starší žiaci C – 7. kolo: Kr. Chlmec – Somotor 1:7, Slov. N. Mesto – Boľ 6:6, Rad – Pribeník 8:1.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.