Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Líder zo Stráži sa opäť predstaví na domácom ihrisku

Sportnet|Publikované 13. sep 2002 o 22:00

Poprad - Najvyššia okresná futbalová súťaž pokračuje zajtra šiestym kolom. V tom poslednom sa odohralo iba šesť zápasov, lebo stretnutie Spišská Belá

- Huncovce sa predohralo už skôr (2:1). V štyroch dueloch sa viac darilo domácim kolektívom. Víťazne opäť vyšli obaja nováčikovia. Stráže triumfovali doma nad Jánovcami (5:2) a vďaka tomuto víťazstvu sa prebojovali do čela tabuľky. Úspešné boli aj Mlynčeky, ktoré zvíťazili nad Spišským Bystrým (3:1). Pravidlo môj dom - môj hrad platilo i na ďalších dvoch štadiónoch. Po bezgólovom prvom polčase sa v Kravanoch roztrhlo vrece s gólmi a domáci futbalisti nakoniec presvedčivo zdolali Lučivnú (4:1). Zaslúžený triumf získali aj Ľubičania, ktorí podľa predpokladov zdolali Mlynicu (2:0), aj keď tu sa určite čakalo výraznejšie víťazstvo domáceho kolektívu. V ďalších dvoch stretnutiach sa zrodili dosť prekvapujúce remízy. Vo Veľkom Slavkove čakali diváci márne na čo i len jediný gól a hostitelia sa nakoniec rozišli so Spišskou Teplicou po chudobnom výsledku 0:0. Po bode si podelili aj v Hôrke, kde domáci baníci remizovali so Spišským Štvrtkom (1:1). Tabuľka je naďalej veľmi vyrovnaná, veď dvanástku Spišskú Belú delí od vedúceho mužstva tabuľky len poltucet bodov. Beznádejne na chvoste je dvojica Huncovce, Mlynica.

Zajtrajšie kolo odštartuje dopoludňajší duel v Spišskej Teplici, kde zavíta Ľubica. Líder zo Stráži sa opäť predstaví na domácom ihrisku proti Kravanom a rád by si poistil vedenie v súťaži. Mužstvo s najlepšou defenzívou, Veľký Slavkov, ktorý doposiaľ inkasoval v piatich stretnutiach jediný gól, si zmeria sily s Lučivnou, ktorá má naďalej ambície pohybovať sa na popredných priečkach tabuľky. Prvé body v sezóne sa konečne pokúsia získať hráči z Mlynice, ktorí na svojom ihrisku privítajú nováčika z Mlynčekov. V ďalších stretnutiach proti sebe nastúpia tieto dvojice: Jánovce - Spišský Štvrtok, Huncovce - Hôrka a Spišské Bystré - Spišská Belá.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.