Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Ličartovčania na Zemplínskej Šírave netrénujú, len regenerujú a oddychujú...

Sportnet|Publikované 12. nov 2002 o 23:00

Zemplínska Šírava Po poslednom stretnutí prvej časti druhej futbalovej ligy v Topoľčanoch (2:2) sa v tabuľke druhé mužstvo FC Steel Trans Ličartovce

vybralo na týždňové sústredenie na Zemplínsku Šíravu. Včera, v predpoludňajších hodinách sa nám podarilo tam zastihnúť trénera Jozefa Vukušiča (na fotografii).

"Nie je to sústredenie ako sa zrejme nazdávate," okamžite reagoval ličartovský kormidelník. "V podstate ide o regeneračný pobyt po skončení jesennej časti súťaže." Znamená to teda, že mužstvo absolvuje len ľahké tréningové dávky a venuje sa nejakým hrám? "Nie. Vôbec netrénujeme. Akurát sa naši futbalisti venujú len regenerácii, vodoliečbe, elektroliečbe. Skrátka, hráči si dávajú do poriadku niektoré jesenné boľačky." Takže ani žiadne ľahšie hry s loptou? "Vlastne áno, avšak len v bazéne, kde plávame a imitujeme v nej volejbal." Aký program čaká mužstvo Steel Transu po návrate zo Zemplínskej Šíravy? "Hlavne pestrý. Zatrénujeme si vonku na ihrisku, avšak zájdeme aj korčuľovať na zimný štadión, zahrať si hokej, do posilňovne. Postupne sa preorientujeme na halu. Chystáme sa totiž na halový turnaj začiatkom decembra v Žiline ako jediní druholigisti v spoločnosti slovenských prvoligistov. Takže aby sme i naň boli patrične pripravení. S týmto rokom sa rozlúčime záverečným banketom 11. decembra a znovu sa zídeme až po mesiaci. Teda 11. januára 2003," prezradil najbližšie ličartovské futbalové plány Jozef Vukušič.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.