Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Liborovi Hudáčkovi dlží Slovan päť a pol výplaty

Takto sa Libor Hudáček lúčil s fanúšikmi Slovana na konci uplynulej sezóny. Vtedy ešte nevedel, že minimálne na dlhší čas. (Autor: TASR)
SITA|Publikované 8. júl 2015 o 18:49

V Slovane už pokračovať nebude. V novom ročníku bude Libor Hudáček pôsobiť v drese švédskeho Örebra. Slovenský tím však s ním stále nemá vysporiadané všetky záväzky.

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Hokejový Slovan Bratislava stále dlhuje útočníkovi Liborovi Hudáčkovi výplaty za vyše polovicu sezóny 2014/2015.

Bratislavský tím sa rozhodol pokračovať v Kontinentálnej hokejovej lige. Do stanoveného termínu teraz musí splniť všetky záväzky z predchádzajúceho ročníka.

Hudáček sa medzičasom stal hráčom švédskeho Örebra - bude tam pôsobiť s bratom Júliusom.

Libor Hudáček dlhé roky hrával v Slovane.

"Zatiaľ mi dlhy nevyrovnali. A pokiaľ viem, ani žiadnemu inému hráčovi. Ale už som čítal, že to chcú vyriešiť. Verím, že do začiatku novej sezóny to celé vyplatia," povedal pre hokejportal.net Libor Hudáček.

Hudáček tiež priznal, že zatiaľ ho nikto z klubu neinformoval o prípadnom riešení situácie. "Pripravujú asi splátkové kalendáre. Keď ich budú mať na stole, určite sa ozvú. Uvidím, ako sa to vyrieši," vraví.

"Z minulej sezóny máme zaplatené štyri a pol výplaty, čiže ešte viac ako polovicu z desaťmesačného kontraktu mi musia doplatiť," ozrejmuje.

"Volali sme si s hráčmi. Od nich viem, že do konca tohto mesiaca má byť vyplatených jeden a pol výplaty, presnejšie polovica novembra a celý december. Ten zvyšok by mali vyriešiť splátkovými kalendármi.“

20150120_khl_slov_dinmin_003217398_res.jpg

Libor Hudáček cloní pred brankárom Dinama Minsk Dannym Taylorom. FOTO - TASR.

Libor Hudáček má na svojom konte celkovo stopäťdesiatjeden duelov v KHL. Strelil v nich dvadsaťšesť gólov a pridal tridsať asistencií.

V slovenskom reprezentačnom drese sa predstavil v 25 zápasoch. Dal v nich tri góly a má celkovo trinásť bodov. Je vicemajstrom sveta 2012.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články