Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Liba v Prešove

Sportnet|Publikované 30. dec 2008 o 23:00

Prešov. Ďalším trénerským pôsobiskom Igora Libu bude seniorský tím hokejistov HC Prešov 07. Jeho príchod privítal najmä hlavný kormidelník

prvoligistu Peter Křemen, ktorý po odchode Jána Vodilu do poľského klubu GKS Tychy viedol od polovice októbra mužstvo sám.

"Hlavne na tréningoch sa to už nedalo utiahnuť. Sledovať jednu aj druhú stranu ihriska jednoducho jeden človek nemôže. Som rád, že sa Igor rozhodol pre svoj materský klub, verím, že sa nám ešte podarí ponaháňať v tabuľke súperov, ktorí sú pred nami, uviedol P. Křemen, ktorý už skôr avizoval čistky v kabíne po nie príliš presvedčivých výkonoch niektorých jeho zverencov. "Rozlúčili sme sa s obrancom Michalom Gibom, možno ho budú nasledovať aj ďalší."

Liba sa vracia do Prešova po necelých ôsmich rokoch. V šarišskej metropole ukončil v roku 2001 za pozoruhodných okolností činnosť aktívneho hráča. Vtedajší prezident klubu Miroslav Cina po neúspešnej snahe o postup do extraligy rozpustil celé mužstvo a vyhlásil, že počas jeho pôsobenia nikto z týchto hráčov neoblečie prešovský dres.

(tasr)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.