Utorok, 27. júla, 2021Meniny má Božena

Liba odišiel z Prešova na Spiš

TASR|7. sep 2001 o 16:17

Spišská Nová Ves 7. septembra (TASR) - Jeden z najstarších aktívnych hokejistov na Slovensku - Igor Liba - nebude obliekať dres HK VTJ Farmakol, ale ...

Spišská Nová Ves 7. septembra (TASR) - Jeden z najstarších aktívnych hokejistov na Slovensku - Igor Liba - nebude obliekať dres HK VTJ Farmakol, ale dohodol sa na ročnom angažmáne s ďalším prvoligovým tímom HK VTJ Spišská Nová Ves.

"Mal som na to viac dôvodov. Hlavným bol však ten, že káder, ktorý bol v Prešove, nezodpovedal mojim predstavám o kvalitnej hre. Povedal som si, že pokračovať v hokeji v tomto klube by bolo trápením a dohodol som sa na prerušení spolupráce. To sa týka i môjho pôsobenia vo funkcii asistenta trénera pri mládežníckom tíme," uviedol Liba. Keď ho oslovili funkcionári zo Spiša, dal im prísľub, že sa znovu objaví v ich drese. Mimochodom, v Spišskej Novej Vsi už tento útočník pred piatimi rokmi hral. "Nazdávam sa, že Spišiaci majú na to, aby postúpili do extraligy, a to mi vyhovuje. Zišla sa tu partia skúsených a kvalitných borcov." Na otázku, či to bude naozaj posledná sezóna tohto vererána ľadu, však Liba odpovedal neurčito: "Neviem v tejto chvíli povedať, čo bude o nejaký čas."

Súvisiace články