Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

LETNÉ SPRÁVY AGENTÚRY JPP

Sportnet|Publikované 28. júl 2008 o 22:00

Nepamätajú Úsmevná situácia nastala po vyhodnotení 52. ročníka Memoriálu Štefana Piska v Helcmanovciach. Radosť v domácom tábore bola veľká.

Nepamätajú

Úsmevná situácia nastala po vyhodnotení 52. ročníka Memoriálu Štefana Piska v Helcmanovciach. Radosť v domácom tábore bola veľká. Konečne získali víťaznú trofej. Nikto si však nevedel spomenúť, kedy naposledy na tomto podujatí triumfovali. Nakoniec sa našlo riešenie - v rodine Piskovcov majú obecnú kroniku. V nedeľu večer po turnaji mi e-mailom poslali výpis časti víťazov predchádzajúcich ročníkov. Pri roku 1998 sú uvedení ako víťaz Helcmanovce. Čiže triumf po desiatich rokoch!

Vynovení Olcnavčania

Do súťažného ročníka 2008/2009 štartujú Olcnavčania s niekoľkými novinkami. Tou najväčšou a najbadateľnejšou je vynovený športový areál. Za obidvoma bránami pribudli vysoké konštrukcie s novými sieťami. Olcnavčania len veria, že ich hráči budú viac mieriť do tých sietí medzi troma žrďami, ako za tými za bránami.

Mantinely

Rekonštrukcia zimného štadiónu beží na plné obrátky. Hokejisti sa už nemôžu dočkať, kedy konečne vykorčuľujú na ľad. Práce je ešte veľmi veľa. V priebehu tohto týždňa by sa malo začas s montážou nových mantinelov. Všetky práce by mali byť ukončené do konca augusta, na kedy je už naplánovaný hokejový turnaj Spišský pohár.

Rozpisy na jeseň

O pár dní začína futbalová jeseň 2008/2009. Samozrejme, že pred jej začiatkom nebudú chýbať rozpisy zápasov pre jednotlivé súťaže.

V stredu začíname V. ligou J-Z. Vo štvrtok bude nasledovať rozpis II. triedy SOFZ a v piatok plánujeme uverejniť rozpis najvyššej oblastnej futbalovej súťaže I. triedy SOFZ.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.