Real Madrid prišiel o víťaznú sériu, v závere zachránil aspoň bod

Nacho (hore) z klubu Real Marid. (Autor: TASR/AP)

Real Madrid - Real Sociedad San Sebastian 1:1 (0:0)

Góly: 89. Vinicius Junior - 55. Portu

Rozhodovali: Gil - Nevado, Martínez. ŽK: 76. Gorosabel (Sociedad)

Real Madrid: Courtois – L. Vázquez, Varane (C), Nacho Fernández, F. Mendy – Modrić (76. Valverde), Casemiro, Kroos – Asensio (61. Rodrygo), M. Díaz (61. Duro), Isco (61. Vinícius Júnior)

Real Sociedad: Remiro – Gorosabel (82. Sagnan), Zubeldia, Le Normand, Monreal – Guevara, Zubimendi – Portugués (72. Barrenetxea), D. Silva (85. Muñoz), Oyarzabal (C) – Isak (82. C. Fernández)

MADRID. Futbalisti Realu Madrid remizovali v pondelkovom dueli 25. kola La Ligy doma s Realom Sociedad San Sebastian 1:1 a zostali na tretej priečke tabuľky o skóre za Barcelonou.

Päť bodov strácajú oba tímy na lídra Atlético Madrid, ktoré má zápas k dobru.

Real Madrid predtým vyhral štyri ligové stretnutia za sebou, no proti San Sebastianu sa trápil v koncovke.

Domáci síce mali streleckú prevahu, no hostia viedli od 55. minúty, keď skóroval Portu hlavičkou od brvna po centri Nacha Monreala z ľavej strany.

Aspoň bod pre Real zachránil v 89. minúte Vinicius Junior. Domácim naďalej chýbali zranení Sergio Ramos, Dani Carvajal, Eden Hazard i Karim Benzema.

San Sebastian neprehral v lige už šesť zápasov a patrí mu piata priečka.

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Real Madrid prišiel o víťaznú sériu, v závere zachránil aspoň bod