Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

L. Nagy v košickom drese proti Popradu?

Sportnet|Publikované 5. sep 2002 o 00:00

Košice - Košický odchovanec, hokejista Phoenixu Coyotes Ladislav Nagy (na snímke v popredí) stále nemá so svojím zámorským klubom podpísanú zmluvu na

novú sezónu.

"Je to tak, zmeniť by sa to mohlo budúci týždeň," potvrdil 23-ročný reprezentačný útočník. Slovenská extraliga však štartuje už túto nedeľu a keďže Laco Nagy do tohto termínu nepredpokladá dohodu s Phoenixom, otvára sa otázka jeho prípadného štartu v drese HC Košice v prvom extraligovom kole doma proti Popradu. "Pracuje sa na tom, možno naozaj nastúpim. Dávam sa poistiť, momentálne si veci okolo poistky vybavujem. Definitívu však budem vedieť až v piatok."

Ak by Laco Nagy skutočne vykorčuľoval v modro-bielom drese v nedeľu proti Poptatrancom, bola by to v Košiciach veľká udalosť. Nepochybujeme, že i keď majster sveta z Göteborgu nenastúpi, štadiónik na Kavečianskej ceste bude praskať vo švíkoch, záujem verejnosti o zápas by určite ešte stúpol a vieme si predstaviť tie rady na lístky... Stačí len pripomenúť, že 23-ročný útočník si v uplynulej sezóne v NHL zapísal na svoje konto v 74 zápasoch 42 bodov za 23 gólov a 19 asistencií a bol tretím najlepším strelcom Phoenixu.

Súvisiace články