Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Kysak doma spustil deväťgólovú kanonádu

Sportnet|Publikované 6. okt 2014 o 22:00

Výsledky oblastných a mestských futbalových súťaží v Košiciach.

Košice - mesto

I. trieda - 6. kolo:

Athletico Košice B - Krásna 2:1, G: Kuruc, Köver - Estočin,

Poľov - Koš. Belá 4:1, G: Sádel 2, Bernát, Bazár (11 m) - Plichta,

Kavečany - Athletico Košice A 1:2, G: Berta - Pribilinec, Minor.

1. Slávia TU KE 5 5 0 0 17:5 15
2. Athletico KE B 6 5 0 1 19:9 15
3. Krásna 5 3 0 2 23:5 9
4. Poľov 5 2 0 3 9:12 6
5. K. Belá 5 1 0 4 8:13 3
6. Kavečany 5 1 0 4 5:14 3
7. Athletico KE A 5 1 0 4 5:28 3

Košice-okolie

I. trieda – 9. kolo:

Budimír - V. Ida 1:3, G: Beľuš - Slatina, Vrábel, Petro (vlastný),

Kysak - Mokrance 9:2, G: Novák 2, Čarný, Bičkoš, F. Sokol 2, J. Sokol, Kvaka (11 m), Vojakovič - F. Rybár, E. Rybár,

Valaliky - Svinica 2:1, G: Pačinda 2 - Durbák,

Ruskov - AC Jasov 1:3, G: Poľa - M. Žiga, Budai, R. Žiga,

Tatran Jasov - Bidovce 1:3, G: Dzurik (11 m) - Molitoris, Rozman, Mackanič,

Koš. Oľšany - Perín 3:2, G: Zlatník, Cingili, Zlatník - Koribanič, Varga-Danko,

Trstené p/H - Kechnec 4:2, G: J. Lukáč 2 (2 z 11 m), Šimčák, Gyongyosi - Sinovický, Vattai.

1. Bidovce 9 8 1 0 30:8 25
2. Perín 9 7 1 1 46:10 22
3. V. Ida 9 6 0 3 26:19 18
4. Koš. Oľšany 9 5 2 2 24:17 17
5. Svinica 9 5 1 3 21:20 16
6. Trstené p/H 9 5 0 4 18:27 15
7. Kysak 9 4 2 3 28:23 14
8. Kechnec 9 3 3 3 27:21 12
9. Valaliky 9 3 1 5 18:17 10
10. AC Jasov 8 3 1 4 17:20 10
11. Mokrance 9 2 2 5 15:26 8
12. Budimír 9 2 0 7 12:26 6
13. Tatran Jasov 9 1 2 6 12:27 5
14. Ruskov 8 0 0 8 10:43 0

II. trieda – 7. kolo: Blažice - Dvorníky-Včeláre 2:6, N. Polhora - Paňovce 3:1, V. Myšľa - Seňa 2:1.

1. V. Myšľa 7 7 0 0 21:6 21
2. Zdoba 6 5 1 0 26:7 16
3. Nová Polhora 7 4 1 2 21:10 13
4. Dvorníky - Včel. 7 4 0 3 29:23 12
5. Paňovce 7 3 2 2 25:14 11
6. Ždaňa 6 3 0 3 19:14 9
7. Kecerovce 6 2 2 2 13:10 8
8. Seňa 7 2 1 4 9:25 7
9. Byster 6 1 3 2 13:14 6
10. Rudník 6 1 1 4 10:20 4
11. Blažice 7 0 3 4 11:31 3
12. Slanská Huta 6 0 0 6 0:23 0

III. trieda dospelí – 7. kolo: N. Myšľa - Kalša B 2:1, V. Kamenica - Rozhanovce 1:3, R. Moldava - Z. Idka 5:3.

1. Rozhanovce 7 6 0 1 27:7 18
2. R. Moldava 7 5 0 2 23:18 15
3. Gyňov 6 4 1 1 13:7 13
4. Kalša B 7 4 0 3 23:14 12
5. Z. Idka 7 2 1 4 19:18 7
6. N. Myšľa 6 2 0 4 12:16 6
7. Slovan B-Roma 6 2 0 4 17:22 6
8. V. Kamenica 6 0 0 6 5:37 0

I.B trieda dorast – 5. kolo: V. Ida - Trestné p/H 4:1, Čečejovce - Kokšov-Bakša 2:5.

1. Moldava A 4 4 0 0 23:7 12
2. Veľká Ida 5 4 0 1 15:14 12
3. Turňa 4 3 0 1 23:11 9
4. Kokšov - Bakša 5 3 0 2 17:9 9
5. Drienovec 4 2 0 2 11:12 6
6. Trstené p/H. 5 1 0 4 11:24 3
7. Haniska 4 1 0 3 5:18 3
8. Čečejovce 5 0 0 5 8:18 0

I.A trieda dorast – 7. kolo: Athletico Košice - Blažice 3:2

1. Budimír 5 3 1 1 24:8 10
2. Rozhanovce 3 3 0 0 13:1 9
3. Bidovce 4 2 1 1 11:10 7
4. Ploské 2 2 0 0 11:1 6
5. Ruskov 4 2 0 2 8:7 6
6. Athletico Košice 6 2 0 4 12:23 6
7. Blažice 5 1 0 4 10:17 3
8. Kalša 3 0 0 3 1:23 0

I.B trieda žiaci – 5. kolo: Jasov - Medzev 0:11, Perín - Moldava n/B 0:14, Poproč - Jasov 7:0.

I.A trieda žiaci – 7. kolo: Valaliky - Kysak 2:11, Trstené p/H - Ťahanovce 2:3, Budimír - Košice 2:4, V. Myšľa - V. Opátske 0:7, Ruskov - Svinica 2:3.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.