Utorok, 19. októbra, 2021Meniny má Kristián

Kvalifikácia ME 2004 hráčov do 21 rokov - piatok - súhrn

SITA|6. sep 2003 o 11:08

BRATISLAVA 6. septembra (SITA) - Súhrn výsledkov piatkových zápasov futbalovej kvalifikácie ME 2004 hráčov do 21 rokov:


1. skupina:

DOMZALE: Slovinsko "21" - Izrael "21" 1:2 (1:1)

Góly: 19. Lavrič (11 m) - 36. Shivhon, 81. Golan, 1000 divákov


PARÍŽ: Francúzsko "21" - Cyprus "21" 2:0 (1:0)

Góly: 21. Barnogo, 57. Toulalan, 5000 divákov


2. skupina:

TRAVNIK: Bosna a Hercegovina "21" - Nórsko "21" 1:3 (0:2)

Góly: 90. Blatnjak - 37. a 87. Pedersen (druhý z 11 m), 40. Ystaas, 3000 divákov


MOGOSOAIA: Rumunsko "21" - Luxembursko "21" 2:0 (1:0)

Góly: 44. a 49. Marica, 250 divákov


3. skupina:

BORISOV: Bielorusko "21" - Česko "21" 1:0 (0:0)

Gól: 78. Kalachiov, 4000 divákov


ROOSENDAAL: Holandsko "21" - Rakúsko "21" 0:0

2500 divákov


4. skupina:

TROLLHATTAN: Švédsko "21" - San Marino "21" 6:0 (5:0)

Góly: 22. Nilsson, 23. Antonsson, 34. Andersson, 42. Ishizaki, 44. Jonsson, 53. Farnerud, 7864 divákov


RIGA: Lotyšsko "21" - Poľsko "21" 0:2 (0:1)

Góly: 42. Nahotczyski, 62. Olszar, ČK: 69. Kolesnikovs (Lotyš.), 1000 divákov


5. skupina:

AKRANES: Island "21" - Nemecko "21" 1:3 (1:1)

Góly: 45. Kristiansson - 25. a 64. Auer (druhý z 11 m), 70. Hauke, 600 divákov


6. skupina:

GJUMRI: Arménsko "21" - Grécko "21" 0:0

2800 divákov


DONECK: Ukrajina "21" - Severné Írsko "21" 1:0 (0:0)

Gól: 61. Danilovskij, 6500 divákov


7. skupina:

SKOPJE: Macedónsko "21" - Anglicko "21" 1:1 (0:1)

Góly: 60. Stojkov - 35. Jagielka, 2500 divákov


VISEU: Portugalsko "21" - Turecko "21" 1:2 (0:1)

Góly: 54. Lourenco - 35. Kemal Arslan, 75. Halil Altintop, 7500 divákov


8. skupina:

SOFIA: Bulharsko "21" - Estónsko "21" 1:0 (0:0)

Gól: 85. Mladenov, 800 divákov


9. skupina:

PAVIA: Taliansko "21" - Wales "21" 8:1 (3:1)

Góly: 17., 49., 69. a 86. Gilardino, 35. a 64. Sculli, 20. Brighi, 90. Borriello - 27. Vaughan, 3000 divákov


10. skupina:

WATERFORD: Írsko "21" - Rusko "21" 2:0 (0:0)

Góly: 65. a 81. Barrett, 4500 divákov


Sobotňajší program:

9. skupina:

SUMGAIT: Azerbajdžan - Fínsko (12.00 h)


10. skupina:

BOLNISI: Gruzínsko - Albánsko (14.00 h)

Súvisiace články