Pondelok, 25. októbra, 2021Meniny má Aurel

Kvalifikácia ME 2004 hráčov do 21 rokov - doplnený súhrn

SITA|6. sep 2003 o 12:32

BRATISLAVA 6. septembra (SITA) - Súhrn výsledkov piatkových zápasov futbalovej kvalifikácie ME 2004 hráčov do 21 rokov (doplnené znenie o tabuľky jednotlivých skupín):


1. skupina:

DOMZALE: Slovinsko "21" - Izrael "21" 1:2 (1:1)

Góly: 19. Lavrič (11 m) - 36. Shivhon, 81. Golan, 1000 divákov


PARÍŽ: Francúzsko "21" - Cyprus "21" 2:0 (1:0)

Góly: 21. Barnogo, 57. Toulalan, 5000 divákov


Tabuľka:

1. Francúzsko 6 6 0 0 12:0 18

2. Cyprus 7 4 0 3 8:5 12

3. Slovinsko 6 2 2 2 4:3 8

4. Izrael 6 2 1 3 3:9 7

5. Malta 7 0 1 6 0:10 1

Najbližší program:

Utorok, 9. septembra: Izrael - Malta, Slovinsko - Francúzsko


2. skupina:

TRAVNIK: Bosna a Hercegovina "21" - Nórsko "21" 1:3 (0:2)

Góly: 90. Blatnjak - 37. a 87. Pedersen (druhý z 11 m), 40. Ystaas, 3000 divákov


MOGOSOAIA: Rumunsko "21" - Luxembursko "21" 2:0 (1:0)

Góly: 44. a 49. Marica, 250 divákov


Tabuľka:

1. Nórsko 7 5 1 1 14:4 16

2. Dánsko 6 5 0 1 21:3 15

3. Bosna a Hercegovina 6 3 1 2 5:7 10

4. Rumunsko 7 2 0 5 6:7 6

5. Luxembursko 6 0 0 6 0:25 0

Najbližší program:

Utorok, 9. septembra: Luxembursko - Bosna a Hercegovina, Dánsko - Rumunsko


3. skupina:

BORISOV: Bielorusko "21" - Česko "21" 1:0 (0:0)

Gól: 78. Kalachiov, 4000 divákov


ROOSENDAAL: Holandsko "21" - Rakúsko "21" 0:0

2500 divákov


Tabuľka:

1. Česko 6 5 0 1 14:2 15

2. Bielorusko 7 5 0 2 9:6 15

3. Rakúsko 7 3 2 2 5:6 11

4. Holandsko 6 0 3 3 4:9 3

5. Moldavsko 6 0 1 5 3:12 1

Najbližší program:

Utorok, 9. septembra: Česko - Holandsko

Streda, 10. septembra: Moldavsko - Bielorusko


4. skupina:

TROLLHATTAN: Švédsko "21" - San Marino "21" 6:0 (5:0)

Góly: 22. Nilsson, 23. Antonsson, 34. Andersson, 42. Ishizaki, 44. Jonsson, 53. Farnerud, 7864 divákov


RIGA: Lotyšsko "21" - Poľsko "21" 0:2 (0:1)

Góly: 42. Nahotczyski, 62. Olszar, ČK: 69. Kolesnikovs (Lotyš.), 1000 divákov


Tabuľka:

1. Poľsko 6 5 1 0 21:4 16

2. Švédsko 6 4 1 1 19:7 13

3. Maďarsko 6 4 0 2 16:9 12

4. Lotyšsko 6 2 0 4 7:13 6

5. San Maríno 8 0 0 8 5 35 0

Najbližší program:

Utorok, 9. septembra: Poľsko - Švédsko, Lotyšsko - Maďarsko


5. skupina:

AKRANES: Island "21" - Nemecko "21" 1:3 (1:1)

Góly: 45. Kristiansson - 25. a 64. Auer (druhý z 11 m), 70. Hauke, 600 divákov


Tabuľka:

1. Nemecko 4 3 1 0 10:4 10

2. Litva 5 3 0 2 8:7 9

3. Škótsko 4 2 1 1 6:4 7

4. Island 5 0 0 5 2:11 0

Najbližší program:

Utorok, 9. septembra: Nemecko - Škótsko


6. skupina:

GJUMRI: Arménsko "21" - Grécko "21" 0:0

2800 divákov


DONECK: Ukrajina "21" - Severné Írsko "21" 1:0 (0:0)

Gól: 61. Danilovskij, 6500 divákov


Tabuľka:

1. Španielsko 6 4 1 1 12:2 13

2. Grécko 7 3 3 1 10:6 12

3. Ukrajina 7 2 5 0 8:3 11

4. Arménsko 6 1 2 3 4:12 5

5. Severné Írsko 6 0 1 5 4:15 1

Najbližší program:

Utorok, 9. septembra: Španielsko - Ukrajina, Severné Írsko - Arménsko


7. skupina:

SKOPJE: Macedónsko "21" - Anglicko "21" 1:1 (0:1)

Góly: 60. Stojkov - 35. Jagielka, 2500 divákov


VISEU: Portugalsko "21" - Turecko "21" 1:2 (0:1)

Góly: 54. Lourenco - 35. Kemal Arslan, 75. Halil Altintop, 7500 divákov


Tabuľka:

1. Turecko 7 6 1 0 17:5 19

2. Portugalsko 6 4 0 2 14:9 12

3. Anglicko 6 3 2 1 13:7 11

4. Slovensko 6 1 0 5 3:11 3

5. Macedónsko 7 0 1 6 3:18 1

Najbližší program:

Utorok, 9. septembra: Anglicko - Portugalsko

Streda, 10. septembra: Slovensko - Macedónsko (o 15.00 h v Púchove)


8. skupina:

SOFIA: Bulharsko "21" - Estónsko "21" 1:0 (0:0)

Gól: 85. Mladenov, 800 divákov


Tabuľka:

1. Chorvátsko 4 2 2 0 7:3 8

2. Belgicko 4 2 1 1 6:4 7

3. Bulharsko 5 2 1 2 6:8 7

4. Estónsko 5 0 2 3 2:6 2

Najbližší program:

Utorok, 9. septembra: Belgicko - Chorvátsko


9. skupina:

PAVIA: Taliansko "21" - Wales "21" 8:1 (3:1)

Góly: 17., 49., 69. a 86. Gilardino, 35. a 64. Sculli, 20. Brighi, 90. Borriello - 27. Vaughan, 3000 divákov


Tabuľka:

1. Taliansko 6 6 0 0 20:4 18

2. Srbsko a Čierna Hora 6 4 1 1 14:8 13

3. Fínsko 6 2 1 3 10:9 7

4. Wales 6 2 0 4 7:15 6

5. Azerbajdžan 6 0 0 6 0:15 0

Najbližší program:

Sobota, 6. septembra: Azerbajdžan - Fínsko

Utorok, 9. septembra: Wales - Fínsko, Srbsko a Čierna Hora - Taliansko


10. skupina:

WATERFORD: Írsko "21" - Rusko "21" 2:0 (0:0)

Góly: 65. a 81. Barrett, 4500 divákov


Tabuľka:

1. Švajčiarsko 6 5 1 0 10:3 16

2. Rusko 6 4 0 2 10:4 12

3. Albánsko 6 2 1 3 6:7 7

4. Írsko 7 1 2 4 6:11 5

5. Gruzínsko 5 0 2 3 2:9 2

Najbližší program:

Sobota, 6. septembra: Gruzínsko - Albánsko

Utorok, 9. septembra: Rusko - Švajčiarsko, Albánsko - Gruzínsko


Sobotňajší program:

9. skupina:

SUMGAIT: Azerbajdžan - Fínsko (12.00 h)


10. skupina:

BOLNISI: Gruzínsko - Albánsko (14.00 h)

Súvisiace články