Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

KURIOZITA ZÁPASU - Smutný hrdina stretnutia

Sportnet|Publikované 5. nov 2006 o 23:00

Spišská Nová Ves Ťažko je to opísať, ale už pred stretnutím Spišská Nová Ves Banská Bystrica B sálala z domácich hráčov veľká pohoda a predovšetkým

snaha zvíťaziť v tomto stretnutí. Napokon v tomto kalendárnom roku sa predstavili na domácej pôde posledný raz. Hernú pohodu, z ktorej nič neubrala ani krutá prehra spred týždňa v Ružomberku prezentovali aj na ihrisku. Spišiaci zdolali "béčko" B. Bystrice po góloch Samoľa a Peruška, no viac ako o strelcoch gólov sa po zápase hovorilo o brankárovi Danielovi Tökölym. Gól, ktorý inkasoval v 26. minúte si možno aj on s odstupom času pozrie a možno zašle do zábavnej relácie Smiechoty. Veď spoluhráči si ho po stretnutí doberali, že mu na Vianoce kúpia pod stromček dlhú zásteru. Dano v spomínanej minúte dostal "jasličky", hoci lopta nebola prudká a ledva sa dokotúľa za bránkovú čiaru.

"Z mojej strany sa stretnutie proti Banskej Bystrici B hodnotí veľmi zle, kvôli gólu, ktorý som dostal. Napriek tomu, že ešte deň pred stretnutím som bol na infúziách som hlavne s výsledkom spokojný," povedal po stretnutí brankár FK Spišská Nová Ves Daniel Tököly.

A ako videl nešťastný gól on? "Neviem, čo sa stalo. Asi som podcenil tú situáciu," stručne odpovedal Dano, na ktorom bolo vidieť veľké sklamanie z nešťastného gólu. Na smútok vôbec nebol dôvod. Domáci gólman v druhom polčase dvakrát zázračne zachránil a dokonale tak odčinil svoju školácku chybu z prvého polčasu. "Chlapci mi dosť pomohli a v závere som pre zmenu pomohol ja im," dodal brankár Spišskej Novej Vsi.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.