Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Kún zabezpečil Podhradčanom najtesnejšie víťazstvo

Opora. Obranca Jurini si v bráne počínal úspešne. (Autor: Karol Csobádi)
Sportnet|Publikované 28. sep 2014 o 22:00

V piatoligovej predohrávke najtesnejším skóre zdolali Podhradčania súpera z Malej Idy.

V piatoligovej predohrávke najtesnejším skóre zdolali Podhradčania súpera z Malej Idy i napriek tomu, že šancí bolo aj na výraznejšie víťazstvo.

KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE. Po výprasku v Geči chceli Podhradčania túto prehru odčiniť v domácom prostredí v zápase s tabuľkovým susedom. V ostatnej sezóne sa im darilo, keď doma Malú Idu zdolali a na ich pôde uhrali cenný bod.

Z troch gólmanov momentálne nemali domáci k dispozícii ani jedného, keďže Harhovský bol v cudzine a Kerekeš s Almášim zranení.

Do brány tak musel nastúpiť osvedčený obranca Jurini. Ten dvakrát čelil pohrome, hlavne po zmene strán a bol oporou svojich farieb.

Domáci sa ujali vedenie gólom Kúna po štandardke v polovici polčasu a ako sa neskôr ukázalo, i napriek niekoľkým tutovkám viac gólov nepadlo a tento gól im napokon vyniesol tri dôležité body.

Domáce prostredie potvrdili

„Opäť ťažký zápas v domácom prostredí, i keď si myslím, že sme mali výrazný prvý polčas, avšak neefektívny, iba s jedným gólom. Druhý polčas súper trošku zlepšil hru, zakombinoval a dostal nás pod tlak. I napriek tomu sme mali šance, ale bez gólového efektu. Domáce prostredie sme potvrdili, ale tá hra nebola podľa mojich predstáv,“ uviedol tréner FK Krh. Podhradie Július Balta.

Surgent: Na remízu sme mali

„Terén bol veľmi ťažký a sťažoval kombinačnú hru. Do polčasu sme nehrali to, čo si chlapci v šatni predsavzali. V druhej časti to už bolo oveľa lepšie a i napriek tomu, že sme neskórovali, myslím si, že to bol čisto remízový zápas. Nuž ale futbal je už taký a hrá sa na góly,“ konštatoval tréner TJ Družstevník Malá Ida Marián Surgent.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.