Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Kumstátove dve gólové asistencie nestačili

Sportnet|Publikované 28. dec 2005 o 23:00

Poprad - Ani dve gólové prihrávky Pavla Kumstáta (na snímke) nestačili Popradčanom v Košiciach na zisk čo i len bodu. Urastený bek, ktorého sme

oslovili po včerajšom dopoludňajšom tréningu na ľade, nám o utorňajšom východniarskom derby povedal:

"Určite je to sklamanie. Po domácej vysokej prehre s týmto súperom 1:5 sme išli do Košíc trochu s rešpektom. Myslím si, že po prvej tretine bolo vidieť, že sme s nimi hrali vyrovnanú partiu. V druhej časti sa nám za malú chvíľu podarilo výsledok otočiť. Hrali sme celkom dobre z obrany, v záverečnej tretine sme ale zbytočnou chybou a niektorými vylúčeniami prišli o víťazstvo," rozhovoril sa český obranca, ktorého mrzeli najmä bezdôvodné vylúčenia, ktoré v konečnom účtovaní stáli Popradčanov lepší výsledok.

"Sme momentálne v dosť zložitej situácii a aj keď je niekedy ťažké udržať si nervy na uzde, mali by sme to dokázať," zdôraznil P. Kumstát, ktorý od začiatku sezóny nastupuje na ľad v obrannej dvojici s Vorobelom. V Košiciach sa na ľade objavil spoločne s Bambúchom.

"Po zápasoch, v ktorých sme nehrali dobre a nedávali góly, musela prísť nejaká zmena. Možno mal nastať určitý obrat už trochu skôr, aby sme našu hru trochu oživili. Keď sa nedarí, zmeny musia prísť a patrí to k hokeju," naznačil P. Kumstát, ktorý bol jedným z mála popradských hráčov, ktorí mali počas Vianoc "až" dva dni voľna. Pavel nám prezradil aj najkrajší darček, ktorý si tohto roku našiel pod vianočným stromčekom.

"Potešilo ma, že som mal chvíľku voľno, ale bolo to ozaj krátke a dlhšie som si rodinu užil, keď som si doma liečil zranenie. Najkrajší darček som dostal od manželky a sú to krásne hodinky. Dúfam, že mi prinesú šťastie," uzavrel P. Kumstát.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.