Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Kulturistický bonbónik v Prešove

Sportnet|Publikované 6. nov 2006 o 23:00

Prešov Na kulturistický bonbónik sa môžu tešiť v Prešove. V Mestskej hale sa predstaví najlepší kulturista všetkých čias, osemnásobný Mr. Olympia

Ronnie Coleman. V stredu 15. 11.vystúpi R. Coleman v pražskej Sazka aréne vedno dvadsiatimi piatimi najlepšími profesionálmi z Európy. Na druhý deň, teda v štvrtok 16.novembra sa môžu priaznivci kulturistického športu na Slovensku naňho tešiť v šarišskej metropole na EURO SHOW Nuterd SR.

"Túto šou organizuje Eurofit s.r.o. so sídlom v Prahe," vraví jeden zo spoluorganizátorov Vladislav Štock (na snímke). "Šou aj preto, lebo v nej vystúpi Fredy Ayssi, majster sveta v karate so svojou tanečnou skupinou. Bob Divílek predvedie elastic šou, príde aj Golem, 35 násobný držiteľ siláckych rekordov zapísaných v Guinessovej knihe,, svetový šampión vo fitness Bartoš a ďalší športovci a umelci v dvojhodinovom programe," vyrukoval so základnými informáciami V. Štock. EURO SHOW Nutred SR sa uskutoční v prešovskej Mestskej hale v štvrtok šestnásteho novembra so začiatkom o 17.hodine.

Informácie o predajných miestach na túto príťažlivú šou získate na č.t.: 0904 070 109 a 0903 551 138.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.